1. 1.
  chp ulusalcılığından bahsediyorum. bakın arkadaşlar, bunlar "vatan bölünmez bir bütündür, parçalanamaz" demiyorlar mı 100 yıldır? hem de kemalizm ilkelerine bağlı kalarak, kendilerini vatansever ilan ederek. ama görünen o ki chpnin kaybettiği her oy devleti ikiye bölmek isteyen partiye gitmiştir. bu da ulusalcıların aslında ve hiçbir zaman vatana değer vermediklerini, ancak ve ancak kendi götlerinin altındaki sedirin yumuşaklığının peşinde oldukları ile chp ulusalcılığının sona erdiği anlamına geliyor.

  kaosunuz hayırlı olsun.
  2 ... yedi renkli not defteri
 2. 2.
  CHP ve hdp'nin yasak ilişkilerinin önündeki engeldi Ulusalcılık. Baykal'ın kasediyle vuruldu bugünlerde öldü. Nerde o Ulusalcılar? Sizleri özleyeceğim gelmezdi aklıma.
  4 ... efeertugrul
 3. 3.
  Bir türkçü olarak her zaman şunu savunurum, milliyetçiler ve milliyetçi tandanslı tüm gruplar türkçü/milliyetçi saflara çekilmeli, kazanılmalıydı.

  Türk sağı ve türk solu içerisinde türkçülüğe evrilme potansiyeli olan onlarca grup var, bunlardan biri de sol eğilimli ulusalcılardı. CHP hızla Kürtçü bir partiye dönüşürken ulusalcılar MHP tarafından sahilenilmeliydi. Sonuç olarak bugün kendine ulusalcı diyen kesim siyaset sahnesinden silinmiş, ulusalcı seçmen biçare ve kerhen şekilde chp'ye mahkum olmaktadır.
  3 ... ateistvaiz
 4. 4.
  Sakin ol Ulusalcı KARDEŞ. Eleştiri yok , açmadık eski defterleri. Nerelerdesiniz ? Onu sorduk. Bi konuda kırgınım sizlere. Nasıl da bıraktınız partiyi Kürtlere ?
  1 ... efeertugrul