1. 287.
    doğu perinçegin kanalı izlemem.
    1 ... schmelzer
  2. 286.
    Zokaaaaayim kanalına. Leş.
    1 ... pilihozlu haci baron bey
  3. 285.
    kendilerini tüm 12 parmak barsağıml ile terbik' ediyorum.(hep kalple tebrik olmaz ya)

akp öyle bir destek veriyorlar ki cansiperane vallahi şaşırırsın.

kanal istanbul'u öyle bir savunuyorlar ki mao zedung mezarından kalksa perinçek'i ,neyse.

işte abdullah öcalan sevgisini terk edip kanal istanbul sevgisi böyle bir şey.

alkış..
    3 ... baris hemen simdi
  4. 284.
    ukrayna uçağının düşürülmesi olayında ilk başta iran mollalarına toz kondurmayan abd iftirası diye bar bar bağıran libya ateşkes olayında ahmet hakan ile birlikte ofsaytta kalan sürekli akp hükümetini öven sözde atatürkçü televizyon kanalı .
    geçenlerde ali koç gibi para dileniyorlardı epey yardım gelmiş ki çok rahatlar .

unutmadan bir ara yunanlar adalarımızı (ege adaları) işgal etti akp adaları yunan'a peşkeş çekti,yunan generali adalarda kebap yedi haberleri yaparken şimdilerde adalardan tek söz etmeyen çakma milliyetçi tel maşa vatansever kanal.

arkadaş insan bu kadar fırıldak olur ..
    1 ... baris hemen simdi
  5. 283.
    ulusal kanal
    ... ekonovich
  6. 282.
    Dandik kanal amerikayla kafayı bozmuşlar tek derdimiz tek güç amerikaymış gibi vıd vıd vıd america şöle böle.
    3 -2 ... albayturk
  7. 281.
    Nasyonal Sosyalist Alman işçi Partisi'nin radyo propagandalarını aratmayan tivi kanalı.

sahtekarlar bir de deniz gezmiş nazım hikmet güzellemeleri yapıyor ya faşist artıkları.
    1 -3 ... baris hemen simdi
  8. 279.
    Eskiden çok bakıyordum hep ulusal kanal açık oluyordu odamda.
    Bir kanal.
    ... saban filmindeki gulyabani
  9. 278.
    Uzun zamandır bakmadığım Kanal.
    ... saban filmindeki gulyabani
  10. 277.
    chp'ye hakaret eden kanal.
    ... laynestaley