bugün

Buna bir kampanya diyebiliriz ya da önerme. Söylemek istediğim gereksiz yazarların gereksiz konularından kurtulmaktır. Bir açıdan sözlüğü daha ileriye götürmek olabilir. Örnek olarak ulupuanı diplerde gezen ya da karması berbat olan kişilerin başlık açma hakkı kısıtlansın. Hiç değilse bir seviye daha ileride olabilir sözlük. Bilmiyorum en azından benim düşüncem bu yönde sizlerin düşünceside önemli tabi.
ilgi görmeyen 5 başlığa sahip bir yazar olarak ilk bakışta doğru bir öneri gibi göründü bana. Ama bunu zall da düşünmüştür. Burada herkesin ortaya yeni bir konu atmada özgür olması taraftarıyım. ilgi görmeyen başlıklar kısa sürede zaten gündemden düşüyor.
Sonuna kadar katılıyorum. Ulupuan kasmak için saçma sapan entryler girilmeyecekse neden olmasın .
herşeye rağmen buna bende katılmakta problem görmüyorum. Burada bilgi içerikli, insanların birbirlerine hakaret içeren yazılar görmek istemiyorum. En önemlisi 1 kelime ile başlık açıp 2 kelime ile konu içeren başlıkları hiç görmüyorum. Cümle değil kelime diyorum. Çocuk çıkmış '' bakan kız '' diye konu açıyor açıklamısı '' evet öyle'' oluyor. Şimdi ne gerek var bu kadar aptal başlıklara ?
Düşük değilde yüksek olanlar için önerilebilecek bir taleptir. Evet.
Hadi o olmadı şu da olumlu ;
Belli bir sayının üzerindeki başlığı trol kanalına eklenmiş yazarların başlık açması kısıtlansın.
belli bir karma altında olan troll etiketi vurulsun. Zaten sol frame seçeneklerinde görmek istemediklerinizi kaldırabilirsiniz.
düşük ulupuandan kastı kaç puan? kaç olursa düşük, kaç olursa yüksek? oytunkaran'ın evet.'leri dahil mi?
katıldıgım kampanya, troll olmanın bile bir espirisi var. Ama burada olanların ne yazık ki bir espirisi yok. 2 kelime ile başlık açıp tek kelime ile konu içeriği görüyoruz. Tamamen ben buradayım deme olayı ve böyle bir yazar var deme mesajıdır. Bu tarz gereksiz konuları ve yazarları görmek istemiyoruz.
Ulu puan değil ama karması eksi olan açamasın.

Ulu puan trollerde de olabiyor. Ama başlık açamazlarsa bu saye de malların saçma başlıklarından kurtulmuş oluruz.

Ve bundan önce ki malca başlıkları da rahatča temizlerler.
Selamun aleyküm, khaleesiniz gonuşuyor.

Evvela ulupuan oylarınızı temsil eder, çok da bir şey değil yani. Ama okumuşlar demek o zaman çok da bir şey yani diyorum kendi adıma. Ulupuan okunmanız, oylanmanızdır, bir kumbaradır, yeni yazarlar için biraz zaman gerekir.

Önce yazmayı öğrenin, başlık açmak marifet değil; açmak istediğiniz başlık muhtemelen açılmıştır, aramaya inanın 3 milyon başlık 25 milyon entry olan sözlüktesiniz.

görsel
Karması düşük olanlar diye değiştirelebilir. Asılında pekde fena olmayacak olan eylem.
katıldığım hede, ben de açmayayım razıyım hacıt.