bugün

nikleri sözlükte şimdiden unutulmazlar arasına girmiş ulunun ikon olmuş 5 yazarıdır.

non andrea
iyesta ertkayan
bik bik
telefocu ekrem ii
frank lucas

bana laf atacağınıza gelin size göre ikon olmuş yazarları yazın..
(bkz: salca)
(bkz: asiti kaçmış kola)
(bkz: karga)
(bkz: deli bozgun dolu dizgin)
(bkz: abberline)

bildiğim kadarıyla biri hariç hiç biri şu an sözlükte yazmıyor ama sözlük 15 senedir ayakta ise bu insanların sözlüğü çıkardığı seviye sayesindedir. sonrasında anasını ağlattınız ama yine de batıramadınız tabi.
Hatrım sayılır işallah ben.
görsel
Hbbia
Kukla
Sirkeci
W for vende.
Tengir ibnesi.
Erektor
Lookin
Kukla
Titanik
Kafakoparanus.
Ikoncan tottişler listesiymiş.

Ayhhh.
Herkes kukla dese de abberline nickinin kukla’ dan önce gelmesi gereken liste. ( ayrıca kedisever satanist’ e de teşekkür ederim ).
1-) abberline bu sözlükte toplam 6 sene yazdı.
2-) kukla iyi hikaye yazar ama abberline kadar bilgi entrysi katkısı vermemiştir. Ha amaç mizah diyorsan oluşumun adı neden sözlük ?
Eyyorlamam bu kadar.
(bkz: Kukla)
(bkz: Merhaba ben pembe Tolga)
(bkz: Lookin)
(bkz: Amoralist)
(bkz: Oytunkaran)
(bkz: tengir budun) yazdıklarına katılırız veya katılmayız, ama uludağ sözlük'te bir kanaat önderi edasıyla başlık açması, biraz da yılmaz özdilvari tarzıyla "bu başlığı kesin tengir açmıştır." dedirtiyor.

(bkz: traveler of secret moments) uludağ haber ajansı. yerli basını takip etmesem de, her haber için ayrı başlık açmasıyla sayesinde üçüncü sayfa haberlerini gözden kaçırmamış oluyorum.

(bkz: oytunkaran) açıkça söylemek gerekirse kendisini sevmiyorum. trolllüğü bıraktı ama troll olduğu zamanlarda da 1-2 cümlelik entrylerle eksi kasan bir şahsiyetti. fakat kendisini seven, takip eden ciddi bir fan kitlesi var. dürüst olmak gerekirse cümle sonuna koyduğu evetle bile bir ikon olmuş durumda.

(bkz: tacettin limoncuoglu) yılların trollü. trolllük anlayışının zamanla değişebilmesi, bir ara ankaralılarla uğraşıp ertesi sene helen milliyetçisi takılması, sonra bir anda dudu'nun kocası taci'ye dönüşmesi, arada ermeni taklidi yapmayı da ihmal etmemesi, her sene başka bir şey olduğu için milleti de şaşırtması, "bu tantuni ve limon iken şöyleydi, böyleydi" diye serzenişlere konu olması tacettin'i tacettin yapan şeylerden biri.

(bkz: hasmet ibriktaroglu) sözlüğün emektarlarından. özel günleri unutmaz. bir derdi varsa mesaj atmaktan çekinmez. sözlüğün dm kutusu sanki hasmet için yapılmış. sözlüğü biraz boşlayıp youtube'a yönelmesi üzse de onu eskiler tanır, yeniler örnek alır.

bonus: erecto ve türevleri. bu arkadaşı anlatmak mümkün değil. bizzat görmeniz gerekir. gördüğünüzde ne kadar orijinal olduğunu anlayacaksınız.
Buralara gelmek hiç kolay olmadı.
Çok sıkıntı çektik. Çok çile çektik. Ama sinmedik, bitmedik, bıkmadık bu günlere geldik.

Not: bizi hatırlayanı biz de son nefesimize kadar unutmayız eyvallah canfrank.
görsel
halkaliseker namı değer benim. neden derseniz faceye bağlı olan ve facemin kapatılmasından sonra ulaşamadığım yıldızı yüksek hesabımdı

kendimi saymazsam 2 yıldız var. biri telefoncu ekroş diğeri bez bebek nana
Frank Lucas.
Telefoncu Ekrem ii.
Oytun Karan.
Tengir budun.
Var birkaç kişi daha.
Sıralama da 1.2. değil karışıktır.
Kişilere göre listeye girmemesi gerekenler olabilir fakat sözlükte iz bırakacak kişilerin iyi ve doğru yazılarıyla iz bırakmasına bakmadım.
Büyüğünü bilen büyüğünden büyüktür!

Eyvallah.
görsel
aslolan fenerbahcedir
sadece besiktas gerisi tiras
old quiet sleeper
manyak olmaya karar verdim
nihavent

listem bu şekildedir.
güncel Önemli Başlıklar