1. 19.
    Evet, mekanın sahibi geri geldi. Bebeleri pistten alalım. Haydi! Boş yapma...
    -2 ... orijinalite
  2. 18.
    (bkz: Yedi yazarlar)
    2 -1 ... serdarsl06
  3. 17.
    3. Siradaki fanatik cinconluyu gorunce gerisini okumadim.
    1 ... otisabim
  4. 17.
    En iyi benim. Hiç yalan söylemem, içkim yok sigaram yok kumarım yok.
    ... manyetizma
  5. 16.
    Benim olmadigim liste yok hükmünde sayilir.
    1 ... karton toplayan cocuk
  6. 15.
    SEKiZ NUMARAYA HUZURSUZ ADAMI ÖNERiYORUM.
    ZiRA KENDiSiNiN CANI ÇEKMiŞ.
    1 ... hayta38
  7. 14.
    gözden kaçan isim veya isimler var gibi. aklınızı çelmek istemem ama bir daha düşünün derim.

acaba kim????
    1 ... kinamiyo takao
  8. 13.
    Ya ben bir şey sormak istiyorum. Ben yeniyim daha, böyle listeler yapmak için kaç sene geçmesi gerekiyor acaba? Hani şöyle gerile gerile buraların ağaları şunlardır, puştları bunlardır falan diyerek gezmek istiyor yani insan. Şoyle bir egomu bende şişireyim. bendeki de can. Heveslendiriyorsunuz böyle benim gibi yeni yetmeleri.

Edit; bu abidik işlerin benzeri yüzünden elim youtuba gitmiyor amk. Hadi uluya telefondan girenler +1lesin. Lan o artıları nereye götürüp, ne yapıyorlar? Mandal mı alıyorlar?
    Aman adıma başlıklar açılsın birileri bahsetsin benden. Aloooo hiç birimiz bir sik değiliz, bir önemimiz yok.bu gün yok olsak dünyada kimseye bir şey olmaz. Her birimiz sahte isimlerle bir şeyler yazıyoruz, o kadar. Bundan fazlası değil hiç birimiz. Kodumunun yerine başlık açamıyorum amk. Deprem oldu daha sallanıyorum,5-6 tane deprem başlığı açılmış bile.
    2 -1 ... huzursuz adam
  9. 12.
    ulunun en iyi 7 yazarı
    Neler olmuş burada arkedeşler...
    12 ... kale3112
  10. 11.
    Şükür bu listede de yokum. Sevindim.
    1 ... traveler of secret moments