bugün

yıllarca tek hesap üzerinden yazmış belli ivme güce ulaşıp marka olmuş çok değerli en az 10 bin tl üzerinde fiyat biçilen en az 5 yılı aşmış özel güzide hesaplardır.

non andrea
tit a nick
tengir budun
frank lucas
bik bik
serdarsl06
oytunkaran
kurenai
melih06

ilk etapta aklıma gelen hesaplardır. tanıma gelip ben 6 nesildim hesabım silindi falan gibisinden yaygara yapmayın ben sürekliliğe bakarım istersen 1 nesil ol evet.
kendi kendine diger nickiyle cevap veren, kendi kendini artilayan, kendi kendini listeye sokan yazar yorumu. Daha baska neler yapiyorsun kendi kendine ????
listenin sözlük gaylerinden olması bilinçli midir? hepsi ılık bunların. evet.
dayı bura ekşi değil sen yanlış gelmişsin.
burada kimse 30 liraya tatil yapmıyor.
frank istedi benim hesabı. benim hesap 24 lira ediyor, o fiyata da ben vermem.
tengir i o listeye koyup ovuyor mu, gomuyor mu, anlamadigim liste.
Birinci nesil hesabı biri satıyorum dese ben bi siktir git derim napcam olum elin hesabını. isterse sözlüğün ilk nicki olsun.
tengir budun, serdarsl06, frank lucas, kurenai iyi adamlardır. diğerleri fıs.
Şu ana kadar aldığım dolar bazlı tekliflere bakarsak en kârlı yatırım benim profil sanırım.

Diğerlerinin üç beş favi kaç Eti puf ediyor ki gerçek hayatta?

Almak isteyenler Dm lütfen, pazarlık sünnettir.
Sözlük userliği madden beş para etmez iken asıl değerli olan sözlük hesabı sahibinin kişiliğidir. Ki kişilik parayla satın alınamayacak yegane şeylerden biridir.
kurenai
melih06
the rise of darkness
telefoncu ekrem ii
flak88

ilk etapta aklıma gelen bikaç yazardır.
Aksini iddia eden toptur.
Tilkidir. Nerde lan bu bi tilki vardı her boka tilkidir yazıyordu.
Olgun yahuşuklu bir bey talibim olursa verebilirim. Hesabımı. ihihi.

(bkz: swh).
bugün alsak 20 sene sonra yedi sülaleni zengin eder.
benim hesabımdır. 2 bitcoin veriyorlar yok dedim. tam ekmek tavuk döner + büyük ayrandan aşağısına devretmem bu hesabı. öyle bitcoin miş fitcoin miş anlamayız biz samatya çocuğuyuz..

yukarıda listelenen hesapları da kilo usulü satıyorlar sözlüğün köşesinde hey yavrum hey bee..
5 bine bağlarız her türlü.
hesabımı alana üzerine 2 bin lira da para veriririm.
Anaaa bu benim donuz listem.
Videoları bile var üsteki listenin.

https://youtu.be/2T6S7PwQ3Dg