bugün

işte bir haber sitesinden bu salaklarla ilgili en doğru yorum.

"polis asker şehit olurken bu çok duyarlı arkadaşlar ne yapıyorlardı merak ettim"
eyyamcı gençliğin yadırgadığı gerçek duyarlı öğrencilerdir.
o zekayla nasıl üniversiteyi kazanmışar merak ediyorum. tabi toplu halde kopya çekimi yaparsan bu olur. gerizekalı kürtler üniversiteye dolar.
etnik kökene bakmadan zalimin zulmüne karşı, mazlumdan yana olan müslümanlardır. uluderedekiler mazlum ise yanlarındayız.
vicdanlarında ölen milyonlarca hücreden dolayı gözlerini kan bürümüş, büyük bir kinle hayatlarını devam ettirenlerin hiçbir zaman anlayamayacakları üniversitelilerdir.
ben hatırlamıyorum, onlar öldürülen bebeleri, otobüsten indirilip kurşuna dizilen öğretmenleri, donerci havaya uçurulduğunda ölen 150 kadar esnafı öldürdüler diye, o üniversiteliler pkk´yı protesto etmişler miydi?, diye sormak gereken bir protesto eden üniversiteliler konusudur.

koynumuzda yılan besliyoruz. bi de bu adamlara sanki matah bi şey yapıyormuşuz gibi üniversite okutuyoruz. iyi halt yiyoruz.

boğaziçi gibi bi yer sözümona kafalı adamların okulu...hadi canım sen de...olm adamlar gelen istihbaratı değerlendirip bombalamışlar. işin içinde kasıt yok a benim eşşek kafalı boğaziçililerim. size habire "ayrıntılı düşünmeyi" öğretmiyorlar mıydı? anca bu kadar mı öğrendiniz?...bence biraz daha öğrenin, daha tam öğrenememişsiniz.
güncel Önemli Başlıklar