bugün

işine gelmeyen girdileri silmekten başka bir halt edemeyen, düşünmekten ziyade kendisine empoze edilmiş fikirleri mantık çerçevesinde savunamayan simalardır.

edit: an itibariyle üzerime kalan başlıktır.
uludağ yazarlarının cogu baslıktaki gibidir, fakat moderasyonun tamamı öyle değildir.
birbirlerini kollarlar. yobaz birine okkalı laf edildiğinde moderasyon anında çaylaklık cezası verilirken, anti yobaz birine ana avrat düz gidilse bile ceza falan verilmez sadece o entry silinir. moderasyon yobaz değil belki ama açık bir taraf tutma söz konusu.
sadece rantı düşünürleri bir tane yazar bile sözlüğü bırakmasın isterler, ya arkadaş hiç mi omurganız yok sizin,

bu sözlükte bu ülke için kutsal sayılan dine imana, değerli sayıların ceddine atasına küfür edilmese bu değerler aşağılanmasa fena mı olur, bunu başaramıyorsan ne işin var niye moderasyon oldun.

ondan sonra herkes futbol konuşuyor dersiniz konuşuruz, tabi en azından sarı kırmızı siyah beyaz sarı lacivert bir birimize hakaret etmeden futbol takımları üzerinden zaman geçiriyoruz,

şuraya bak ya, peygamberimizden tutunda mustafa kemal atatürk'e kadar şu an hayatta olmayan kendini savunacak durumu olamayan nice değerlere, gerçekle alakası olmayan donelerle, ispatlanmamış verilerle iftira ediliyor bu değerler ve kavramlar aşağılanıyor.

nerdesin sen moderasyon hee nerdesin!

yapamıyorsan seç 7-8 tane zaman ayırabilen adam yapsınlar, 700 kişiyi idare etmek kolay değil bilirim, asteğmen olarak yaptım ben askerliğimi 50 kişiyi zor zaptediyorduk, genişlet moderasyonu çöz bu rezaleti.
çoğu şeye tahammülü olmayanlardır. ve yine yobaz lafını hakaret olarak algılayıp bu başlıktaki entryleri silecek olan moderasyondur.

bir yobaz bir kemalist faşist derse bu düşünce özgürlüğüdür, bir kemalist bir yobaza 'gerici' derse bu hakarettir.

ben burada bunu öğrendim.
hepsi birbirinden farklidir. ama kimseyi zorla tutmuyorlar sözlükte bilgine.
ajda pekkan´dan geliyor
(bkz: arkani dön ve cik istenmiyorsun artik)
eğer düşüceye özgürlük ise yobazlık, yobazlardır efendim! bakın kinaye var burada. umarım idrak edebilirsiniz.

ulan hz. muhammed'e ağza alınmayacak küfürler ediliyor bu sözlükte, üzerine deneme yazılar yazılıyor, ufak tefek çocuklarla birlikte olduğu minvalinde fantezisel yazılar yazılıyor, allah'a karşı bir duruş var, aşağılarcasına haşa, saygın islam alimlerine ağza alınmayacak küfürler, ülkede 24 milyon insanın oyunu almış bir insana en aşağılık hitaplar var, ama birisi çıkıp atatürk'ün yanlışlarına yanlış dediği zaman hemen yüklenin amına koyim. hemen moderasyona sardırın. nedr lan bu ikiyüzlülük, nedir bu çifte standart? ortada yanlış olduğunu düşündüğün bir fikir varsa bunu sözcüklerinle çürüt. yalanla. öyle şeyler yaz ki, "haa bu adam biliyor abi" desin millet. ha, hiçbir şey yapmazsan o başlığın altına yazma kardeşim. zorla mı yazdırıyorlar amına koyim? kafana silah mı dayıyorlar? yazma!

herkes kurallar çerçevesinde hür!

düşünce özgürlüğü lan işte, işinize gelmeyince deliriyorsunuz di mi?!
(bkz: moderatörlerin ilgisizliği)
güncel Önemli Başlıklar