bugün

4 sene okuduğum halde bana diploma vermeyen üniversitedir.

neymiş efendim daha hala birinci sınıfın dersleri duruyormuş.

bana kayıt yaparken böyle bir şeyden bahsedilmedi.
Güzel okulum benim, haftanın 5 günü senin için 2 buçuk saat yol gidiyorum. Umarım aşkımız karşılıklıdır....

Bursa'nın güzel üniversitesi.
Bursa'da bir üniversite.
Eskiden sadece Uludağ üniversitesi öğrencilerinden oluşuyor sözlük sanardım.
Mezun olalı 6 sene olmuş, yaşanan güzel günlere hedefleriniz varsa devamlı çalısmak sizi hedefe götürür aksi halde bir üniversite sizi bir yere götürmez.
Rektörünüz geldi
in God we trust
otomasyon sistemi yarrağım gibi olan okulum.
Yani iyi manasına mı geliyor yarrağım gibi olan sözü?
görsel
Otomasyon çökmüş galiba ardşlr ben de giremiyorum. Ühü.
aşırı öğrenci sayısına sahip güzel bir kampüs alanına sahip ama değerlendirilemeyen , dikine mimari yurtları ile dikkat çeken üniversite . 80 bin öğrencili üniversite mi olur ?
(bkz: görükle)
Türkiye'deki en kaliteli üniversitelerden birisidir. 17. Olarak sıralamaya girmiş Türkiye üniversite sıralamasına.
Uludağ Sözlük'e adını veren üniversite.
Uludağ sözlüğün yazarlarının çıkması gereken yer.
Yemyeşil orman arasında bir eğitim kurumudur. Önce masmavi metrosu karşılar sizi sonra bembeyaz devasa hastanesi. Genişçe bir kütüphanesi bulunur. Mavi beyaz minibüsleri unutmamalı vızır vızır dolanır kampüste. Hem öğrenciler görünür hem dışarıdan gelen yabancılar. girişinde de lüks bir otel. Güzel sevilesi bir yerdir.
Ben bu üniversite bünyesindeki hastaneye bir kere hasta gittim.. hastalığım da, hani midemi bozmuşum ama acılar içerisinde kıvranıyorum. içeri bir girdim, nur-u ala kızlar ortada dolanıyor, insan tesbih böceği gibi kıvranırken, peristaltik hareketlerdeki düzensizlikten bahsetmeye utanıyor. Koysanıza oraya iki tane kıllı tüylü herif, rahat rahat neyimiz varsa anlatalım.. kızın biri geldi, inlemelerime uygun bir serum merum verdi, gülümsedi, gitti.. tık diye de düzeldim.. aferin, güzel olduğu kadar da iyi bir doktormuş..
güncel Önemli Başlıklar