bugün

haklı ve doğru bir önermedir. artı bunların kültürü, birikimi, hayat görüşü de sıfırdır. iki lafın belini kıramadıkları twitter hesabına yazdıkları aptal cümlelerden de bariz bir şekilde belli olur. fotoğraflarına baksan ki hiç bakmamış olmayı dilerdim sakalı yeni yeni çıkmaya başlamış sübyanlardır.
(bkz: sözlük yazarlarının yaş ortalaması)
(bkz: çocuktan al haberi)
eski bıçkın üniversite gençliğine ne oldu sorusunu akla getiren önermedir.
+anne bıyıklarım terliyor.
-senin başlık açma zamanın gelmiş yavrum.
böyle bir başlığın 17 milyonuncu kez açılmasına sebep olmuştur.
önermenin doğruluğu "çocukken aşık olunan ünlüler" entrysinden test edilebilir. Var mı efendim bir barış manço , bir erol evgin? sinem kobal var, daha bir kaç sene önce kendisi çocuktu!!
yarıdan çoğunun geriye kalanının ne olduğu konusunda soru işaretleri yaratan gerçektir. *
(bkz: içimizdeki çocuk)
küsuratlı versen daha inandırıcı olurdu. örneğin uludağ yazarlarının yüzde 57 sinin çocuk olması vb.
çok vahim bir durumdur. (bkz: sol frame)
kanaatimce gerçektir. zira, kendimden pay biçiyorum, olaylara yaklaşım tarzları benim 10 yıl önceki halimi andırıyor *. 20-25 aralığındaki yaşlarda (hatta belki de altında) çok sayıda genç var, fevri entry'lerle kendini belli eden. imkan olur da 10 yıl sonra okurlar inşallah bugün yazdıklarını...
bu çocuklarda göze çarpan yegane etmen de, salt karı-kız peşinde koşup abazalıklarını üzerinden atma telaşıdır. halbuki açıp okusan ordan iki kitap. atsan ortaya felsefe sözcükleri, bak nasıl toplanacak kızlar.
(bkz: nato kafa nato mermer)
sie.

(bkz: sözlük istatistik enstitüsü)
okuma yazması olan her aklı selim bireyin okuduklarında ruhsuzluk, duygusuzluk, kör cahillik, ırkçılık, nefret, esprili olmayan ağız dalaşı ve küfür anlayışı gördükçe düşüneceği durumdur.
itiraf edin ilk başlarda siz de böyleydiniz.
burada moderatörlerin önüne geleni yazar yapmasından kaynaklanan biraz tedbirsizlikleri var. yoksa 18 yaşında yazar da var 45 yaşında yazar da.
(bkz: kız tavlamak için mal gibi bakma tekniği)
bu kadar kız erkek çatışması görmem sonucuyla doğruluğundan korktuğum iddia. aslında yazılanların amaç, nitelik ve kalitelerine bakıldığı zaman çoğunun sığ düşünce üretimi olduğu gibi bir fikir uyandırmaktadır ki bu da doğrular niteliktedir.
(bkz: anneme dicem)
yazan herkesin yazılanları gördüğünde bıkkınlık, küçümseme ve kötü yaklaşım gördüğünde bu çocuk ergen yahu, demesi.
güncel Önemli Başlıklar