bugün

2014-2015 yıllarıdır. ondan sonra sözlük çok bozdu.
2005-2007 arası iyiydi sonra çok bozuldu.
2015 in son çeyreği.

Çünkü ben gelmiştim ehehehe.
2002-2004 arası iyiydi. Sonra bozdu...
3 sene öncedir. şimdi birşeyler oldu uludağ sözlük değişti.
2011 dolayları.
(bkz: fi tarihi)

güzel günlerdi.
2014-2015 ve 2016'nın başları.
(bkz: uludağ sözlüğün eski ekşınının olmaması)
sözlük bozmadı insanlar gelişti. teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık tek zihniyetçilik bitti. artık insanlar yavaş yavaş sorguluyor. buda sözlükte fikir çatışmalarına sebep oluyor. şahsen ben memnunum, umarım din başta olmak üzere her şey sorgulanır ve yok olur.
tartışmasız 2006-2007-2008 yılları all star' dı. 2008 in ikinci yarısında sözlük çöküşe geçti ve hızla ivme aşağıa dogru indi. çok keyifli zamanlardı... burdan dostlara selam ederim!
2006'dan 2014'e kadar olan zaman dilimidir.
sözlük değerlerine sahip çıkmadı. özellikle birinci nesillere.
şimdilerde nasıl eski yapıları yıkıp yerine betonları dikiyorlar ya aynı öyle.
Disiplinin olduğu yıllardı, sözlük 1974 batı almanya futbol milli takımı gibi yönetiliyordu.

Ufak bir örnek;

Entrynin sonuna nokta koymadım diye entrymin silindiğini hatırlarım. Kaldı ki "hahsdkalfafkl" falan yazacaksın ha, adamın bir tarafından kan alırlardı. (siz düşünün artık formattaki düzeni)
bi bitmedi eskiden çok mükemmeldik goygoyu. diğer nesillerin yazıları da ara bir denk geliyor sanki atomu parçalamışlar.
amk k aq.
güzel yıllardı. ne güzeldi eskiden.
Son bir kaç yıldır fena bozdu. Troller bozulunca sözlük de bozuldu.
eyyt be. 1 hafta öncesi ne güzeldi. (iki haftalık yazar)
2016 yılında 2. Nesil olarak girdim sözlüğe. Hala görüştüğüm yazarlar var o yıllardan.

Kitap bağışı kampanyaları, çocuk esirgeme kurumu ziyaretleri, zirveler vs yapardık. Kamyonla kitap Yolladığımı bilirim kütüphanesiz bir okula. Sözlüğün bir işe yaradığı yıllardı, geçti bitti.

Ortam bozmuş diye ahkam kesmek istemiyorum, sadece format bi' acayipleşmiş.
(bkz: ilk üç yıl ben de destekledim)
o destek her zaman vardı be aziz dostum.
Buralar eskiden hep zalldı.
görsel
6.nesilin efsane olduğu güzel yıllar.
7.nesil de fena değildi.
8.nesille eşeğin amına su kaçtı.
Sonrası paralı aktroller ve çöküş.
Ortalığın memeden geçilmediği kimin kime dayadığı belli olmayan karanlık yıllardı.

Geçiniz efendim sözlüğün sözlük olduğu yıllarmış.