bugün

nik verip rencide etmek istemiyorum ama bence karpuzkabugu ve usualsuspect kardeşlerimiz kesinlikle bunlar arasındadır.

usual'ın ayak fotosu istemediği, karpuz beyin gömerek yürümediği bir kız varsa sorunu kendinde aramalıdır.

bir de rahmetli ruut vardı, toprağı bol olsun.

neyse; bir şekilde her kız bu üçüyle diyaloğa girmek durumunda kalmıştır.
tarihcix ve kirtasiyecicocuk vardı bir de efsanelerden. bunlar da her kızın mesaj kutusunu ziyaret etmiştir mutlaka.

1-2 kere yalandan kız gibi entry girdim "ihihihi" ile biten ve yemin ediyorum bana bile yürüdüler, mesajları hala kutumda durur.

bekar mısınız? diye soruyor bir de. gönül de eylendirmiyor, ciddi düşünüyor pezevenkler. he desem nikahına alacak.
Eskiden bilmemne Piç niclli bir yazar vardı.uçana kaçana yürürdü.
benimdir, sözlükte yazmadığım kız kalmadı hiçbiri cevap dahi vermiyor ayıp size kızlar bu kadar mı kötüleşti sistem.

neyse ben gidip oreolu dondurmamı yiyeyim bari.
En zıttı olduğun yazardır. kaç yıldır sözlükteyim ne birine yürüdüm ne başka bişey. Ayrıca millet burayı neler neler için kullanıyomuş arkadaş ya, şaşırtıcı.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
(bkz: nazorellaschulz) ama sadece yürüyor bir türlü bir şey olduğu yok.
Entryler arasında kendi nickimi aradım ama bulamadım....

Demek ki ben yürümeyi bilmiyorum arkadaşlar...
Tfbg. Eved.
Tanımlarda yürüyen yazarlar takip ettikleri arasında kadın yazarlar diye bir belirtme olmuş.
Kadın yazarı takip etmek yürümek anlamına geliyorsa, bilmiyoruz özür dileriz.
Nezaketen takip eden kimse için, takip et butonuna dokunmak kaçınılmaz oluyor.
Buradan takip ettiğimiz kadın yazarlardan özür dileriz ve ne olur ne olmaz diye tüm takip ettiklerimizi takipten çıkaracağımızı duyururuz.

Unutmadan: ne kadar amsiksalak insanlar olduğunuzu belirtmemize gerek yok sanırım. Olur ya, yolda selam versek "bana asılıyor" merhaba diye elimizi uzatsak "tecavüze yelteleniyor" diye çığlık atacak mübtezel dişi insanımsılarsınız.
görsel
Kasap ile son mesajlaşmamız.
görsel

akıllara getirir.
Hiç mütevazi olamam bu benimdir.

3 kıza aynı anda yürürüm nickaltından ayrı özelden ayrı whatsaptan ayrı.