bugün

açıkcası benimdir gurur falan duymuyorum ama şu bir gerçek buradan kaliteli oluşudur. Burada amlı, götlü ,pipili başlıklar almış başını gidiyor. Bir nikola tesla başlığındaki entry sayısı, salak bir kezbanın nick altı başlığındakiden daha az. Ben 8. nesil bir yazarım yani buraya dün gelip, bugün ahkam kesmiyorum. Uzun süre bekledim belki adam olur diye ama ne yazık ki bir bok yaptıkları yok. Açıkçası ben şuna inanıyorum; uludağ sözlük moderasyon ekibi, sözlüğün nasıl ilerlediği hakkında hiç bir düşünceleri yok. Çünkü sikinde değil/değilsiniz. Asıl onlar için önemli olan, sitenin rank değeri yani ziyaretçi sayısı. Bunun önem arz etmesinin tek sebebi reklam veren şirketler sitenin ziyaretçi sayısına bakması ve bu ekibin ona göre fiyat çekmesi. Ne kadar çok günlük ziyaretçi o kadar yüksek para demek. Şimdi burada akıl yoksunu olan bir çok insan var ama bir o kadar da kaliteli insan da var. Bu dangalak, embesil insanları sürekli sözlükten uzaklaştırsalar sitenin rank değeri oldukça düşecek ve bunların işine gelmez. Kısaca burada takılmak, bir bok çuvalının içerisinde bir demek lale aramaya benzer.

sevgilerle...

Sonradan ekleme ;

isaac newton başlığında ki girilen entry sayısı

Sözlük kurallarından bi haber, sözlüğü forum gibi kullanan bir ablamızın nick altı başlığında ki entry sayısı

(bkz: isaac newton)

(bkz: natalieflyyn)

(bkz: arşimet)

(bkz: dudu peri)
Level atlamaktır.yazar doğru bir tespitte bulunmuş.
Gereksizdir.
amk terk etmek ne. hem ulu da hem eksi de yaz. Şahsen ben ole yapıyorum.
Ekşi sozlugun terörist yuvası olmasından ötürü teklif edilse bile yapmayacağim olay.
yapmak istediğim ama ekşide 2 yıl liste beklemeyeceğimden yapmayacağımdır. Ekşi sözlük'ün kurucusu benim kurduğum sözlükte entryler girdi geçen yıl, bu göt bir daha iner mi? Bana özel mesaj atsınlar bir form yollayayım doldursunlar. Sonra 2 yıl listede beklesinler belki isteklerini onaylar, ekşide yazar olurum.
peh.
Örnekler ile durumun açıkça ortada olduğu, sol frame lanet kusulması gereken durumdur.
Ekşi'de onaylandıktan sonra benim de yapacağım eylem. O tarz başlıkları çok görmek istesek burada değil inci'de takılırız.
Ekşi'de onaylandıktan sonra benim de yapacağım eylem. O tarz başlıkları çok görmek istesek burada değil inci'de takılırız.
En iyisidir yeaa falan diyecegim de, nereye diyorum lan. Sozluge alindik da gitmemiz kaldi.
aklı başında her yazarın yapmaktan gocunmayacağı hareket.

ekşi sözlük' teki trollerden bıkmış biri olarak dur biraz da uludağ sözlük' te takılayım demiştim ama gördüm ki burası daha betermiş.
özellikle son günlerde ekşi sözlük' teki troller temizlenmeye başladı, yani ekşi sözlük eski kalitesine kavuşabilir kısa bir süre sonra. bu açıdan bakınca ekşi sözlük' te takılmak daha mantıklı gibi görünüyor.

(bkz: trollerin açmadığı başlıkların ilgi görmemesi)
(bkz: beni moderatör yap tüm trolleri temizleyeyim)
(bkz: zall ın sözlüğü umursamadığı gerçeği)
çaylaklık sıramın bitmsi halinde yapacak olacağım eylemdir lakin artık fikrim bu değil burası daha zevkli.tam troll lük.
Zaten uludağ sözlüğün tek geçim kaynağı ekşi sözlükteki çaylak onay lisetesi. Bu olay ortadan kalksa burada 2 tane yazar bile durmaz
Yapmadığım eylem. ikisinde de yazarım arada ekşide de yazıyorum ama orada 5 ise burada 40 entry yazıyorum. Gereksiz kastirici bir ortam var orada. Her türlü terörist de dolusmus zaten.
ekşi sözlükte de hesabı olan ve uludağ sözlükle ekşi sözlüğü aynı anda deneyimleyebilip farkı hisseden yazar söylemidir.

o zamanlar ekşi "noooğğğğlur entry girin nooooğğğluuuurrr!!!!" tavırlarındayken 2 tane falan hesabım vardı. aktif kullanıyordumda. sonra böyle atarlandım giderlendim, terk ettim hesabımı iptal ettirdim. epeyce sonra reklam gelirlerinden totoları kalktı ve yazar almamaya başladılar*. geçen sene falan ya bi bakayım diye tekrara hesap açtım. ara ara girip takılıyorum ama yazar onaylama süreci de oldukça saçma. 1 yıldır hesabı aktif kullanmama ve log olmamasına rağmen çaylak.

türkiye ab'ye girdiğinde herhalde o hesap onaylanır.

uludağ ile ekşi bence aynı sektörde ama farklı kulvarda iki şirket. o nedenle karşılaştırmadan dilediğin kulvarda takılmak önemli. şahsen bu saatten sonra ekşide takılabileceğimi düşünmüyorum. orada da her yazar* sağlam egolara sahip. çok satan kitaplar arasında ilk üçe girmiş kitapları olan yazar gibiler afedersin.

aha burada demin özelden birine "lan şöyle yapma bak böyle yap" dedim. ben daha dün üye oldum buraya daha önce takılmıyordum. adam "ehehe haklısın ha bak" dedi. adamın 4000 entrysi var. ekşide 40 entry yazan adam bile tersler seni yani.

ekşi plaza kültürü, uludağ sıcacık mahalle kültürüdür.
terkedip orada takilanlara bol sans diler, orada yaziyorsan burada ne bok yemeye yaziyorsun diye sordugum kisilerdir.
dönekliktir ve normal bir durum.insanımız sık sık yapar.

iplemeyin.. ilerden döner..
gereksiz tercih. zira seçim yapmayı gerektirmeyecek bir seviye farkı var ortada.

ekşi sözlükte bilgi içerikli entry girersiniz, okursunuz. hiç olmazsa öğrenince ufku iki katına çıkaran şeyler başlığına girer genel kültür kasarsınız.

uludağ sözlük ise alternatif sıkıntı giderici olarak kullanılan platformdur. burada trollük adı altında yapılan seviyesizliklerin ekşide yeri yoktur. söyleyeceklerim bu kadar.
gün itibariyle tam tersi şeyi gerçekleştirerek terazi burcu özelliklerimi yansıttığım durum.
uludağ sözlükte o "ultra" yazılarını kaleme alan muhteşem yazarın gizli ezikliğini deşifre edecek eylemdir.
buradan çıkıp hunharca ekşide bir şeyler karalamak ister. bakarsın, faşizanlıktan öteye gidememiş. iki-üç tane de kadın cinselliği üzerine kasideler kasmış.

seni kim n'aapsın be sevgili yazar? burada özelden birlik olup çoğunluk halinde milliyetçilik propagandası yapıyorsun.
ekşide ne yapacaksın?
aslında natalieflynn ve ayizit etrafındaki liseli klanı ayıklansa burası fena değil biliyor musun diyerek akıl vermeye yelteneceğim yazar beyanı. zira ekşi tam bir dingil mekanı.

burası da genellikle gündüzleri bi homo ergenus fırtınasına maruz kalıyor o kadar. yoksa bence moderasyon fena değil.
Konunun ilk mesajinda belirtildigi gibi yazar burada yeni degildir, 8. Nesildir. Uzun süren gözlemlere dayanarak yazilmistir. Burada surekli takildigimi iddia edenler kac ayda bir entry yazdigimi gorebilir.
en iyisi ama ekşide yazmakta zor.
sürekli burada takıldığımı iddia edenler, girmiş olduğum entry aralıklarına bakabilir.
sözlük hainliğidir.
Genellikle tersi olur ama tabi sen bilirsin .
güncel Önemli Başlıklar