bugün

kapasitesi düşük, kifayetsiz oğlan çocuklarının eline yetki verilmemelidir. gücü ellerine geçirince ne bok yiyeceklerini şaşırıyor beyinsizler.
bana yetkiyi verecekler bütün trollerin kökünü kazıyacağım plandır. ancak böyle kurtulabilir.
Plan çok da umursayan Yok.
incide pezevenk bile sansürlenirken burada am göt sövülebilmesi sorunsalı.
Eril dil kullanımı, eril küfür kullanımı kesinlikle yasaklanması gerekir. Üstteki plana eklenebilecek bir şeydir.
basit yoldaş, ortadoğulardan arındıracak, 18 yaş altı uşakların üyelik almasını engelleyecek, "paralı" modlar tutacağız.
Şaka bi yana tek tek okudum ben bunu..
Uludağ sözlüğün kurtulması, Zall denen şahsiyetin kazandığı paraların bir kısmını imla kuralı bilen, sözlükte asla yazmayan profesyonel bir moderasyon ekibi kurması ile mümkündür.

Moderasyon kuralları belirleyip, kim olursa olsun bu kurallara uyacak, ceza alan yazarın itiraz hakkına saygı duyulacak ve cezasının sebebi tam olarak yazara belirtilecektir.

Belirli yüzdeli bir imla algoritması olacak. Profesyonel moderasyon her entryi kontrol edip, imlaya uygunluğunu onaylayacak. belli bir yüzdenin altına düşen yazarlara otomatik uyarı yapılacak, buna devam eden yazarlar sözlükten uzaklaştırılıp, sözlüğün kaliteli içeriği korunacak.

Her türlü ırkçı, türcü, homofobik, transfobik söyleme kesinlikle izin verilmeyecek. " x olmayan ölsün" " y olan namussuzdur" tarzı içeriklerin sözlüğü kirletmemesi sağlanacak.

Özel mesajlar asla okunmayacak.

Yazarların kişisel bilgileri asla 3. Taraflarla paylaşılmayacak, yazarlara " anonim olma hakkı" tanınacak.

Temel olarak bunlar ve üstüne eklenebilecek güzel şeylerle sözlük güzel bir platform olacaktır.

Bütün bunların sonucunda birçoğunuz sözlüğün dışında kalıp " bi aralar sözlükte yazardım" " keşke hala yazar olabilsem" diye cümleler kuracaksınız.

Not: korkmayın, zall bunların bir tanesini bile yapmaz.

Son not: aklınıza gelen şeyleri başlıkta belirtin lütfen.