bugün

otobüste vakit geçirmek için.
rahmetli vehbi koç'un dediği gibi, "hayat üniversitesinden mezun olmadan önce" sözlüğün erasmus programına katılmak.
düşmek, düşürülmek için kullanıyorum.

bedreddin'i düşürmek isteyen kızlar hiç çekinmeden düşürebilir.
(bkz: geyik)
Kafa dağıtmak.
Bilgilenmek.
Yazmayı sevişim.
Trollere gülmek.
yazma becerilerini geliştirmek.
bilim, kültür, sanat, tarih, felsefe gibi konularında gelişim...
istanbul ve semtleri hakkında değişik bilgiler vermek.
Sadece vakit geçirmek.
iletişim eksikliğimi gidermek, eğlenceli zaman geçirmek.
ismi karizmatik. Matematikçi ve astronomi âlimi uluğbey ismini çağrıştırıyor. Bilimsel bir havası var.
avlanma.
bilgi dağarcığımı arttırmak.
karı kız düşürmek.
can sıkıntısını gidermek, bilgi içerikli entr okumak için kullanıyordum ama bayağı bir bozulduğunu hepimiz farkındayız. aklı sadece organlarının ne halde olduklarıyla hallenen ergen kafalıların açtıkları başlık, alakasız konulara yazdıkları boşluk içerikli saçmalıklar ve gereksiz mesajlarla kafa ütülemekten öteye gitmeyenlerin çoğunlukta olduğunu görünce uzunca bir süre görüşmemek adına bugün son gündür.

bu zaman zarfında beğenen, beğenmeyen, favlayan, takip eden, etmeyen, okuma lütfunda bulanan tüm arkadaş ve dostlara teşekkür eder saygılarımı sunarım. hoşça kalın, esen kalın.
solaklara laf sokmak.
insan onuruna uygun yakışır bir şekilde yazmak çizmek.
arada kısa sohbet edecek birilerinin olması...
ara sıra da kimi yazılanlara gülüyorum...

yeter.
bilgi almak ve proje ödevlerimi yapmak.

uludağsözlükte bir çok detaylı bilgiye kolayca ulaşabiliyorum.
gerici, sapık, yobaz, ırkçı, bölücü, cinsiyetçi, terörist, hain ve yasakçıları kudurtmak.
Karı kıza yazılmak, abazanlık etmek.
Kusmak.

içimdekileri haykırmsk istiyorum.
Gece kızlar uyuyunca Entelektüel moda giriyor sözlük. Bilgi edinme, gündelik haberler konusunda fikir sahibi olma hayaliyle girsek dee bolca saçmalamak , goy goy ve günün stresini atmak için giriyorum.son zamanlarda sözlük kızlarının kıyafetleri ile moda hakkında da bilgi ediniyoruz.