bugün

abaza ergenler buranın kenar süsü olup bıktırıcı olsalar da zararsız kemirgenlerdendir.
çok heveslisi değilim ama trollük yapanı, saçma başlık açanı anında uçursan biraz düzelir.
ekşinin uludağdan daha iyi olduğunu söyleyen insan sanıyorum ki popülist bir yavşaktır.
burada troller çok fazla. onları temizleyip yazar alımını zorlaştırmak sözlüğü daha iyi hale getirecektir.
iyi goreceli bi kavram, ben burada vakit gecirmeyi daha cok seviyorum cunku burada daha rahatim ve konustugum insanlar cok daha az kasinti. kalite ise cok farkli bi olay. bilen adam lazim ki o da burada yok gibi bisey.
ekşiyle karşılaşma yapmaya gerek yok ama biraz daha kaliteli olabilmesi için şu cinsel gereksiz başlıkların girilmemesi gerekir bence , burda kızların sözlüğe katkısını eleştiren andavalların cinsel cinsel başlık uplamakla sözlüğe bir katkıları olmuyor , hepsinin tez kellesi vurulsa daha iyi olabilir.
Ekşiyi işin içine karıştırmadan söylüyorum, uludağı daha iyi yapmak için öncelikle sırf ilgi çekmek adına ulusal değerlere, kadınlara veya belli bir kesime saldıracak şekilde başlık açan yazarların hareket alanının kısıtlanması gerekiyor bence. Özellikle küfürlü başlıklar.
Düzgün başlık açmak da yapılması gereken şeylerden biridir.

Bunun dışında abazanları ve trolleri atarsan daha güzel bir yere dönüşecektir.
benim moderatör olmam lazım. 1 haftaya temizlerim herkesi, yemyeşil olur buralar.
D.unya sözlük formatı aynen burada uygulanmalıdır..
zalın böyle niyetinin olduğunu düşünmem.
güncel Önemli Başlıklar