bugün

sözlükler içinde en iyisi.
dert, depresyon ve ara ara gelen sinir atakları ile şişireceğim kafanın olmayışı.
iki satır kod arası vakit geçirmece ve bolca saçmalamaca. Yorumları okumak farklı fikirleri görmek güzel oluyor.
yazmayı genel olarak seviyorum ve uludağ sözlüğün ortamına alıştım. ondan öturü buradayım.
Can sıkıntısı.
ciddiye alınacak bir yer değil burası, sözlük hiç değil.

yazarlar arası diyalog ve muhabbetin döndüğü forum sitesi gibi aynı.

ben ara sıra gelip yazıyorum.
Yalnız olmadığımı düşünüyorum o yüzden yazıyorum. Meşgul insanın buraya vakti yokki burda olanlar biliyorum ki benim gibi isim vermeden paylaşmayı seven kitle...
Böyle absürt saçmalama olayı falan gerçek kimlikle yapamam yani, burda kim bilecek kafana göre yaz saçmala.
Kafa dağıtma rahatlama ve ciddiyetsiz ortamın verdiği rahatlık.
O Klasik geliş sebebimiz: google da tanım ararken denk geldik işte uludağ sözlük müş. Sene 2012 Kayıt olduk. Baktık ortam güzeldi. Yazdık. Hani bir kahvehaneye alışırsın ya hep aynı kahveye çıkarsın. Orada arkaşların vardır birlikte okey oynarsın yada muhabbet edersin, bu da yaklaşık öyle bir şey işte.
Fikirlerimi anonim bir şekilde yine kendim gibi anonim kişilerle paylaşma özgürlüğümün olması en önemli sebebim. Özgürlük kısmı biraz çelişkili aslında zaman zaman kafalarına göre çaylak attıkları da oluyor ama olsun zaten hayatın her alanında çeşit çeşit haksızlığa uğrayan birine sanal bir ortamda geçici süreli verilen yazamama cezası pek de koymaz.
Onun dışında burayı biraz da günlük gibi kullanıyorum. Hemen her gün yaşadığım sikimsonik olayları anlatıp, duygu ve düşüncelerimi dışavuruyorum. Duygularım genelde isyan içerikli oluyor ama idare edin artık. Günlük her ne kadar kişiye özgü de olsa onu muhakkak tutan kişinin çevresindeki meraklılardan biri bir şekilde ondan gizli okuyacak kaçarı yok. Ben de kimliğimi belli edip de yazdıklarımı herkesten saklayacağıma, anonim bir şekilde yüzlerce insanla paylaşıyorum. Hem insanların okuması olumlu veya olumsuz değerlendirmeleri, aynı şekilde olumlu ve olumsuz yorumları, eleştirileri, küfürleri de iyi geliyor.
Her ne kadar hatrı sayılır bir arkadaş çevrem olsa da hepsiyle belli bir mesafede yürütüyorum ikili ilişkilerimi buraya en özelimi döküyorum sözlük değerimi bilin amk.
Alışkanlık oldu gerçekten. 13 değil ama 8 yıl da 8 yıldır yani.
alışkanlık bende de oldu. mükemmel ötesi süper bir şey, teşekkürler abberline.
ekside yazamamaktir.
ekşiden sıkılınca buraya geliyorum, buradan sıkılınca ekşiye geçiyorum.
Arada bir kimseyi tanımadığın, kimsenin de seni tanımadığı bir mecrada içini dökmek, normal şartlarda diyemeyeceğin şeyleri rahatça dile getirebilmek, biraz olsun rahatlamak.
artık hislerimi dostlarıma ve daha çok da dost sandıklarıma anlatmayı anlamsız bulduğum için döndüm... geriye dönüp okumak da epey keyifli oluyor benim için. büyüdüğümü görüyorum.
gercekten zekası parlak arkadaslar var. onlardan ilham almak. fikir paylaşmak.
Boş yapılacak daha güzel bir platform bulamadığım için burada yazıyorum.
Ekşi ' de yazar olmaya üşendiğimden. Yoksa ulu sözlük öldü.
Uzun yıllar süren bir ilişkimin başlama sebebi.
Evet sözlükten tanıştık aşık olduk sözlendik. Sonra ayrıldık sonu güzel değildi ama sona gelene kadar güzeldi öyle sandık. Aslında bi nebze allah belanı versin sözlük demek için geldim sonra silik hesaplarımıza baktım iyiki demekle lanet okumak arasında kaldım.
(bkz: vakit öldürmek).
Karıları çok sexi.

Kürtler hariç, sizden seksi çıkmaz.
Kafamdan geçenleri metne dökerek muhasebesini yapmak, onun haricinde ne fav, ne eksi, ne artı, ne de mesaj hiç işim olmaz.
Evime yakın rahat gidip geliyorum.
güncel Önemli Başlıklar