bugün

"ben yazarım" diye hava atabilirsiniz.
herkes niye yok olsun ki? burası da popüler bir sözlük sitesi sonuçta.
Çok prestijli bir durumdur. Misal ortamlarda ulu' da yazarım diyorsunuz hemen herkes yok oluyor bir başınıza saltanat sürüyorsunuz. Şaka şaka ulu işte daa anlatılamayacak bir durum. Arada diyorum benim burda ne işim var diye ama bir de bakıyorum yazıyorum. Enteresan.
güzel entryler giriyorsanız çok güzeldir ancak entrylerinizin ekşi sözlüğe nazaran çok da aşrı okunmadığı bir sözlükte yazar olmaktır.
başa gelenin çekileceğinin işaretidir.
Bütün sokak köpekleri tehlikeliymiş algısı yaratan hatalı kişilerin arasında tek başına, doğru ayrımı yaparak, kahramanca yalnız kalmaktır bazen.
Noktalamadan bihaber olmaktır.
boş adam işidir. boş adam olduğumuz için sıkıntı yok.
her sabah sikmeseler bari diyerek giriş yaptığım yere güzellikleri de var diyenlere selam olsun.
zorlukları olduğu kadar güzellikleri de olan bir durumdur.
zor bir durumdur.. herkes muhalefet.. cok takilmamak lazim yaz gec iste gardasim.
En az 10 tane bilgi içerikli entry girmek ile başlayan süreç.
Noktalama işaretleri ve de-da eklerini doğru kullanmak çok önemlidir.
Çoğu insan sözlükte kız düşürmek için yazar olmak istiyor.
Evet, burada Uludağ üniversitesi, yıldız teknik, ege üniversitesi gibi bir çok okuldan kız öğrenciler var. Ama yazar olur olmaz kızlara yürümek size fayda etmez. Engel yersiniz. Modlara şikayet ederler çaylak olursunuz.
Bu yüzden efendi efendi yazın. Zaten kızlar sizi beğenirse seri artı oy verirler...
farklı kafalar.
bir ayrıcalık olan durumdur.
en az 50 entr girmek ve 3 ay kadar beklemeyi gerektirir burası koskoca uludag sözlük len mq.
Pek bir şey ifade etmez.
aslında baya kötü bir şey yazıyosun ulan diyosun türkiyeye hitap edicem, bir bakıyosun sonra 10 kişi görmüş. hahaha yazık.
Iş, okul ve dernek başvurularında artı puan olmasının yanı sıra sosyal hayatta bir prestij göstergesidir.
gurur verici bir durum. evet.
Çok zor bir şey olmasa gerek, ona buna sallayıp trollük yapmanız yeterlidir.
Varoşlar içinde var olmaktır, kutsal bilgi mi o da ne kimin umrunda....
prestijli bir olay.

cürretkar bir şekilde göğsünüzü gererek her yerde söyleyebilirsiniz.
Bazı arkadaşlarıma uludağ sözlükte yazarım diyorum, bana edebiyatçı gözüyle bakıyolar bilmiyolar ki ben bu sözlükte sivas'ı temsil ediyorum.
ekşi sözlükte 1 sene, uludağ sözlükte 1 hafta beklediğimdir. neden böyle anlam veremedim cidden.
bir türlü alışamıyorum buraya insanı çok samimiyetsiz.