bugün

Sözlükte dönen bir şey zaten, bunun gizli bir tarafı yok. Biraz çevresi olan bu konu hakkında, istemsizce ve yahut istemiyle duyum alıyor. Fakat ne gereği var diye sormadan da edemiyor insan.

Sahiden birkaç saat sürecek zevk için, ahlakınızı, gelecekte bir şeyler yaşayacağınız insanı şimdiden zehirlemenin ne gereği var? Çağdaş olmak, çağa uydurmak hikaye. Kulp takmak, pisliğe sıfat koymaktan da âlâ. Çağa ayak uydurmak istiyorsan entelektüel uğraş gerektiren konulara yönelecek, bol bol okuyacak ve araştıracaksın bunun yanında iyi düşüneceksin. ırkını, milletini, karakterini yükseltecek değerler için çaba göstereceksin. Amenna, ben bu yolu tercih ettim dersin ve böyle algılıyorum dersen kabulümdür. Lakin bizler bu hassas hususu eleştirince de can evinden vurulmuş gibi tepki göstermene gerek yok. Zaten doğruyu ne olursa olsun, hangi engele rastlarsa rastlasın inançla haykırmaya çalışan insanların umrunuzda olduğunu da sanmıyorum.

Ve son olarak sözlükten 4-5 kızdan zamanında ve yakın zamanlarda böyle teklifler de aldım. Erdem ve ahlak sahibi insan bu teklif karşısında ne yaptıysa ben de onu yaptım ışte.
iş üstünde yakalandığım skandal gibi skandaldır.
Ne olmuştu ya ibrahim olayimiydi. Balık hafızalı olduğumuz doğrudur. Hatırlayan kısa bir özet geçsin.
2-3 yılda bir çıkıyor, nevet.
görsel
çaylaklıktan kurtulup, dahil olmak istediğim skandaldır.
''vay anam vay neler dönmüş serhat ya'' tepkisini verdiğim skandaldır.
zaten hepinizde biriniz sevişse 40 yıl muhabbetini döndürecek tip var.

kaç sene olmuş hala biri diyor selfie çubuğu biri diyor ibrahim olayı mı?

siz ne iflah olmaz dedikoducu, sinsi, çirkin, eyyamcı tiplersiniz ya. tik sin dik.
Ihale en masum olana kaldı
Digerleri olaydan once haber alıp temizliğini yapmisti.
güncel Önemli Başlıklar