bugün

ekşi sözlük ile beraber sürekli kalite düşüşü yaşayan oluşum. saçma sapan laf sokmalı formata aykırı başlıklar açılması ve bunların yetkili yapılmış kişilerce açılması inanılır gibi değil. daha da kötüsü müdahale eden yok. ahıra dönmüş sözlüktür.
an itibari ile şeref verdiğim interaktif sözlüklerden bir sözlüktür. muazzez kaarilerim beni buradan da takip edip; ilmi, edebi, felsefi ve dahi içtimai engin fikriyatımdan istifade edebilecekler.
bilgi entrysi giriyorum oy almıyorum saçma entry giriyorum oylanıyorum, sözlüğün zeka seviyesi 1 galiba.
aynı hesapla uzun süre yazmanın imkansız olduğu sözlük. bi süre sonra sıkıyor.
birkaç ayda bir bırakmayı düşünüp bırakamadığım sadece ara verdiğim oluşum yuvam.
Bir kere girdiysen çıkışı zor olan sözlük.
Kayıt olan erkeklerin beklediği;
görsel

Kayıt olduktan sonra karşılaştıkları;
görsel
kayıt olan erkeklerin beklediği;

görsel

kayıt olduktan sonra karşılaştıkları;

görsel
gecenin şu saatlerinde belki kaliteli başlıklar ve sol frame görür biraz yazarım diye sözlüğe girdim sol frame yine s*kişli sokuşlu bilmem neli başlık dolu.
ekşi sözlük'e geçiş aşamasında açılan ve onay geldiğinde terk edilen, edilecek sözlüktür. inci'den bir tık çekilir, ekşiden 3 tık geride bir sözlük izlenimi edindim 1 haftalık bu süreçte.

bu kadar çok entry girecek kadar seviyor musunuz bu hayatı ve sözlüğü aq?
Geçiş uyuşturucusu, uyuyalım mı sözlük?
çoğu yazarın buraya çok tutkulu olduğunu görüyorum sebebini pek anlayamadığım şekilde.
ulan kimse senin kim olduğunla ilgilenmiyor, niçin kasıyorsun?

faydalı bilgi verirsin, takip ederiz.
ya da goygoyunu yaparsın geçer gider.

bunların dışında, seni eksileyeceğim, başlığının altına yazılar giricem tripleri gerçekten çocukça, başıma da geldi birkaç kez.

noluyo kardeşim ne bu tantana?
Haza beyfendi ve hanfendilerin arzı endam ettiği, heyecanın ve eğlencenin dozu bir an bile düşmeyen harikulade nezih ortam.
Zamanında takım elbise ve fötr şapka olmadan girilmezdi. Şimdi ipini koparanı alıyorlar içeri.

Sallandıracaksın iki tanesini sol frame'de. Bak bir daha trolllük yapıyorlar mı...
Ekşi sözlüğün bir nevi alternatifi, daha küçüğü.
benim yuvam bir türlü burayı bırakamıyorum sigara gibi meret başladın mı bulaştın mı bırakamıyorsun bağlama büyüsü mü yaptın naptın zall.
18/eylül/2019 da inci Sözlük ile birlikte yüzde 50 hissesi, 10 milyon TL değerlemeyle Emin Adanur'a satılmıştır.

görsel
işaatçı emin galiba burayı emlak sitesine çevirme peşinde uludağdan gelen mail emlak katagorisinde geliyor şaka gibi.

görsel
" sözlük kızlarının biraz şey olması " gibi başlıklar olmasa kafa dağıtmalık ortam. Çünkü ekşide gündem haberleri, twitterda da öyle fakat burada gene kendi istediğin gündemden alakasız bir konu hakkında bir düşünceni belirtebilirsin. Bence tek artısı bu olabilir.
ismail Alpen*, bursa uludağ üniversitesi bilgisayar müh. Bölümünden mezun oldu. Haliyle insan okuduğu üniversiteyi benimsiyor. Ayrıca üniversite öğrencileri sözlükleri benimsiyor. Bu tercih zamanı için artı bir reklam demektir.
(bkz: itü sözlük)

Hele ki görükle gibi bir yerleşke de iseniz üniversiteden sonra bursa' nın hayatınızda önemli bir yer kaplaması kaçınılmaz.
içine girince anladım gerçekten leş ötesi bir yer, admin ve yönetim şaklabanlarından bahsediyorum.

bu son entrymdir.
beşiktaş düşmanı çomarları olduğu sözlük.
(bkz: beşiktaşlı olmayanlar orospu çocuğudur)

şu başlıktan dolayı 5 gün çaylak aldım. bunun bir beste olduğunu bilmeyen moderatör var. sözlükte o kadar saçma başlık varken hem sildiler hem beni çaylak yaptılar. bide video koydum oda işlememiş galiba.
Şu aq fake takipçileri silin olum ne malsınız ya. 100 kere dedik. Çaylak yazar, silik yazar niye takip ediyor olum beni götüne mi sokacak.
Ekşi sözlük'ün yavaş işleyen yazar alımlarından faydalanan sözlük, bir nevi sözlük durağı. Ekşi otobüsü gelince vedalaşılır.