bugün

Lisans sınırı gelirse ben de "üniversitem yandı. Diplomam kayboldu" diye yalan söylemek zorunda kalırım.
ne olursa olsun benim yuvam bir şekilde beni içine çekiyor bağlama büyüsü mü yaptın ne yaptın zall 10 dan fazla kez bırakmışımdır 5 den fazla kez de başka sözlüklere geçiş yapmışımdır ekşi dahil sonunda it gibi geri döndüm uludağa bakın en basitinden buradaki yetkililer modlar ve çoğu yazar saf değil ama kurnaz da deģil arkanızdan iş çeviremezler çevirmezler samimi bir ortamı hoş bir yeri var bende nereden bulaştım buraya ya sigara gibi meret bırakılmıyor.
Düzenli olarak bıraktığım sonra geri döndüğüm bir şekilde bırakamadığım güzel sözlüğüm.
Gitgide insanların aşk acısı çektiği bir platforma dönmeye başlayan sözlük. Abi çekmeyin demiyoruz ama sıkıldık be.
Pp'nize kadın fotoğrafı koymanız halinde dm kutunuzun bozulacağı sözlük.

Birisi en sevdiğiniz kadın yazar başlığına benim nickimi yazmıştı erkek olduğum halde*
görsel
Hiç bu kadar sıkıcı değildi.

Hooff yatır olacam şimdi!!
Bu sözlük resmen 10-15 yazarın tekeli olmuş. 1 ay kadardır takılıyorum, olaylar sürekli aynı kişiler arasında geçiyor, nick6 ları aynı kişiler arasında dönüyor. Yani ben dışardan izleyici olarak sıkıldım mk siz nasıl katlanıyorsunuz bu duruma merak ettim. Ayrıca cidden şu sözlükte kim olursa olsun, istediği kadar başarılı olsun, yaşı olsun, karması olsun zerre ciddiye alıp da münakaşa etmem. Bazen ters anıma denk gelir sararım o ayrı. Sanal platformda bu kadar egonuz varsa reelde nasıl yaşıyorsunuz merak ediyorum cidden.
neyse, pathetic.
t. Geceleri ayrı gündüzleri ayrı, yazılanlar hep aynı olan sözlük.
Mutlu olanların ve ilişkisi olanların neden gelip yazdığına anlam veremediğim sözlük. Şaka maka mutlu olup burada yazılar yazan var mı benim aklıma gelmiyordu şahsen mutlu olduğum dönemlerde. Ne zaman yıkık hissetsem gelir yazarım.

Hele ki ilişkisi olan insanlar.. abi sizin burada harcayacak zamanınız var mı gerçekten? Burası kurtlar sofrası gibi mazallah yuvanızı bile yıkarlar ne işiniz var burada sizin? Hani yazıp çıksanız neyse de. Tanımadığınız adamlarla kadınlarla ilişki içerisindesiniz. Hayatınızdaki insanın haberi var mı böyle mecralarda dönen entrikalardan ve sizin iletişimde olduğunuz insanlardan?
görsel
Evet.
eski heyecani kalmamistir.

nerede o eski ifsalar nerede o toplu lincler.
sol frameye yetisemezdik.
mobilde reklamların ekranın yarısını kapladığı sözlük. öyle ki ne yazdığımı göremiyorum şu an.
Espri kalitesi “ seni görünce gözlerim dolar, kulaklarım Euro” seviyesine kadar indi.
Türkiye'nin en ünlü interaktif katılımcı sözlüklerinden biri.

2005 yılı Aralık ayında "Zall" takma adlı ismail Alpen tarafından kurulmuştur.

Yeni hesabımın hayırlı olması dileği ile.
uludağ sözlük espiri seviyesi
görsel
ama bir şekilde sevdiriyor kendini bu sözlük başladığın zaman yazmayı bırakamıyorsun.
Biraz değişmiş, önceleri farklıydı, seviyorduk kendisini baya ama nitelik kaybı yaşamış sanki.
bu ne ya? çaylak olup da mesaj gönderememek ne saçmalıktır? ne kadar beklemek zorundayım mesela?

edit: 6 entry girip onay sırasına alındım. sanırım hızlı ilerliyormuş burda süreç. bir süre gözlemleyeceğim, sıkıldım ekşi'den.
çok sevdiğim canım sözlüğüm he nefret ettiğim tarafları yok değil ama bir şekilde kendine bağlıyor çözemedim.
çalışan iki moderatör var birisi moonlight sonata meşgul biri olduğu için az çalışıyor diğer andaval uludagsozluk02 de günde 1 saatini şikayetlere ve bir derdim vara bakmaya ayırıyor gece 00.30 gibi online olup birkaç işlem yapıyor chplileri çaylaklayıp çıkıyor. formattan haberi yok tamamen siyasi hareket ediyor.
sözlükte dahi başlığı olan "apod" sitesinden jüpiter gezegeni için jüpiter başlığına koyduğum linki reklammış gerekçesi ile silen moderatörlere sahip sözlük.
bu site tamamen astronomi üzerine müthiş bilgiler veren bir kaynak. hem de 25 yıldır hayatta.

aynı şekilde kinizm başlığına konu başlığı ile ilgili köpeklerin bilgeliği kitabının elimdeki orijinal almanca dilinden 1997 baskısı kitabının resmini koymuşum, ki müthiş bir kaynaktır.
yazarı almanya üniversitelerinde kürsüsü bulunan isviçreli ünlü filolog georg luck.
ee türkçe tercümesi de var ve onun da bir yayıncısı var haliyle. adını yazma diyorlar yani.
meğer o da reklam içeriyormuş!!
gerekçe de şu; reklam linki veya kopya içerik.
ee oğlum günlük gazete başlıklarından haberler de burada başlık olarak açılmıyor mu her allahın günü?
kopya değil mi onlar?

kardeş siz 13-14 sene önce böyle değildiniz, sonradan mı bozdunuz.
bu nasıl kafadır, sonra sözlük gelişecek diye mi bekliyorsunuz taa 2006'dan beri, kusura bakmayın ama siz daha menzile varamamışsınız.
Cihatçıyım diyerek kız düşürmeye çalışan Meriçlere sahip platform.
Lan nasıl bir yerde yazıyoruz biz arkadaş?
Uludağ sözlük' de yaşadığım şeyler tamamen bipolar kişiliğimi yansıtıyormuş onu fark ettim bugün.
Misal çok alakasız bir başlık açılıyor, gidip şey demek istiyorum bazen yazıyorum da hatta " iyi de bize ne kardeşim" tarzında sitemde bulunmak istiyorum.
Sonra diyorum ki iyi de banane, sözlük benim mi değil, herkes dalgasında sen kim oluyorsun.
Evet, bu sözlük psikolojimi bozdu.
t. terapi görevi gören sözlük.
içinin cıvır cıvır kız kaynadığına inandığım mekan. ama inanıyorum yani sadece. daha gören duyan bilen yok.
Biri veya birilerinin beni eksilemek için takip ettiğine yemin edebileceğim ama kanıtlayamayacağım bir çeşit lügatımsı.
ekşi sözlük ile beraber sürekli kalite düşüşü yaşayan oluşum. saçma sapan laf sokmalı formata aykırı başlıklar açılması ve bunların yetkili yapılmış kişilerce açılması inanılır gibi değil. daha da kötüsü müdahale eden yok. ahıra dönmüş sözlüktür.
güncel Önemli Başlıklar