bugün

olayı özetler niteliktedir.

görsel
boktan ve engellemeyi düşündüğünüzün bir yazarının 750 karması olduğunu gördüğünüz anda anlarsınız ki sadece yazar değil okur kitlesi de son derece aptaldır.
bir de sanırım artık kimse siklemiyor, moderasyon ekibi falan tasfiye edilmiş. şu tür başlıklardan geçilmiyor güzelim sözlük:
(bkz: rte nin hayatı film çekilse filmin ismi ne olurdu)

(bkz: uludağ forum)
daha bismillah, gelir gelmez çaylak edildiğim sözlük.

Pes doğrusu, ya sözlük olaylarını bilmeyen adamları yönetici yapıyorsanız kusura bakmayın, sorun bende değil, sizde..

sabah akşam kürtlere hakaret edenleri baş üstünde taşıyorsunuz bir de ben çaylak oluyorum. yuh be.
başka hiçbir sözlükte açtığım başlık 9 sayfayı bulmamıştı. sevindiren, kral sözlük.
her soruma cevap bulabildiğim, ilkokulda çantamdan eksik etmediğim sözlüğüm kadar değerli sözlük. çaylağım bak! gerçekten.
trollerindeki gelişim son bıraktığımdan beri inanılmaz gelişim kaydetmiş sözlük. gayet iyi durumda, güzel.
insanların bırakın tanım yapmayı, birbirine ana avrat kaydığı sözlük. başlıklarda oluyor bunlar. özel mesajla değil.

nerede sığır var yazar yapmışlar, bir de sahip çıkmıyorlar. utanç verici. ben zall olsam kapatır gider simit falan satardım.
fazla çükümse bir yer. sanarsın füzyon patlaması deneyleri yapıyoruz. ulan götümün kenarı diye girilen entry'ye moderasyon kontrolü nedir allasen?
ekşi sözlükte yazar olduğum için şu sıralar pek alışamadığım küçücük fıçıcık içi dolu turşucuk kıvamındaki pıtırcık sözlük.

seni yeneceğim uludağ sözlük!!1!
yazar alımına belli bir kriter getirilmesse inci sözlükten hiç bir farkı kalmayacak sözlük.
gerçi şuanda bile pek fark yok açıkcası.
bünyesinde çok fazla ilkokullu ve liseli barındırdığı için, son birkaç aydır iyiden iyiye kalitesi düşmüştür.
harvard" dan entry giren asilzadelerin eleştirdiği sözlüktür. sadece eleştirip bilgi entrysi ile desteklememeleri sözlüğe zarar vermektedir.
ekşi sözlükten üyelik açıcam da, 15984. sıraya giricem de, sıranın üstüne çıkmak için debelenicem de, yazar olucam derdi olmadan rahatça lafını söylediğin yer. takdir ediyorum.

e be ekşi lord of the rings'i yeniden yazıcaz sanki, 3 kelime kelam için çekilir çile değilsin, yaşasın özgür platformlar.
sıkıcı olan, akıcı olmayan, ibine pkk sempatizanlarını bolca zümresinde bulunduran kutsal bilgi kaynağı. oysa 6 yıl önce böyle değildi.
bok olan sözlük.

facebookvari bir havalar bir kasılmalar. geldiğimde kırılıyordu sözlük şimdi ne hallerde. bence eskisi gibi olsun zall da emekli olsun. herkes mutlu mesut yaşasın.
(bkz: Paralel sözlük)tür. Ekşi'nin paraleli.
epeydir girmediğim sözlüktü. silinen entrylerimin açıklamalarına bakınca girmemenin ne kadar isabetli bir karar olduğunu gösterdiler bana. moderasyonun bu kadar başarısız olduğunu hala kabul etmiyorum. kötü bir mizah anlayışları var ve bunu sözlüğe yansıtıyorlar bence.
biri en yakın arkadaşıyla yattığını ballandıra ballandıra anlatıyor, diğeri 31 çekerken kan geldi acil yardım edin diye veryansın ediyor, bir diğeri evleneceğim kızla yatmam diye başlık açıyor..
kısacası, uludağ sözlük kan kaybetmeye devam ediyor.
her geçen gün inci sözlük tarzı başlıkların artışı gözlenen yer. umarım en kısa zamanda bu çatlak onarılır ve seviyeyi indiren yazarların uçurulması gündeme getirilir. zira bu yazdığım tavsiyeler göz ardı edilirse uludağ gibi elit bi sözlük kan kaybeder ve kan kaybından batağa düşer ve biliyorum ki bu sözlüğün modları sözlük camiasının en anlayışlı ve en bilgili modları. sözlüğün eski halini alması için gerekeni yapacaklardır.
gerzeklerin bozduğu güzide sözlük. oysaki önceden ne kadar da güzeldi. mizah seviyesi yerlerde olanlarmı ararsın, entrye özelden mal mal yorum yapıp'' ayh waroşşşş ingiliz çayını pile bilmiyo .s.s'' diyen iki haneli iq seviyesine sahip tiplerimi...
Yukarda söz edilen şeyleri yazan malları donuza eklemek çözümdür. Ama kan geldi yazan mal ne çeşit bi pislikti. Niye kan gelsin dingil it.
hiçbir zaman bir ekşi sözlük olamayacaktır. ilkokullu ergenler ve troller sayesinde kalitesi düşmüştür. buraya üye olma sebebim ekşi'de yazar olmanın zor olmasıdır.
sözlüğe ilk girdiğim zamanlar siktir et ekşiyi burası da yakında onun kalitesinde bir yer olur derken tam tersi olduğunu farkettim.gitgide inciye benziyo lan bu sözlük .
"daha başlık açmayı beceremeyen adamları sözlükte yazar yaparsan, o da kendini lord zanneder" dedirten sözlüktür.