bugün

buradan yetkililere sesleniyorum. aykolik'in sorununu düzeltir misiniz lütfen? teşekkürler...
Artık Magazin Sözlüktür.
True'nun Elissa'ya alacağı evin konuşulması bunun en iyi örneği.
Trunun. Amq modlara da selam.
Içerik üretemiyo. Sığ. O uludağ çöplük diyenlere eskiden kızıyodum, artık hak veriyorum var ya...

Hesapta 47 bin yazar varmış burda. Içerik üretmeye çalışan kendimde dahil 3 4 kişi görüyorum. Hakkaten çok kere altına yazılacak adam gibi başlık bulamadığım için kendim başlık açıyorum. Ve çok kere o başlığa entry girmiş tek kişi ben oluyorum...

Gençler bilmez, uludağ eskiden ekşi sözlüğün en ciddi rakibiydi. Bi ara türk vikipedia'sı olma yoluna girmişti, sonra bişey oldu, dedikodu sayfasına dönüştü.

E yazık oldu aslında.
"Moderasyon ne kadar berbat olabilir?" sorusuna cevap sözlük.
Uludağ sözlük bitmiş...
normalde çaylaklık süresi 6 günken şahsımı 11 gündür yazar yapmayan sözlük. yaraları varsa demek.
bile bile kötülük yapanlar var bu sözlükte. feneri eleştirildiği için çıldırıp düşman olanlar, bodoslama yazıp kırıp geçenler, güvene ihanet edenler... yani içinde biraz iyilik olan herhangi biri her gün bir yazarı kızdırmak için şımarıkça, çıldırarak başlıklar açıyor, entryler giriyorsa, üstüne bir de artılanıyorsa durum çok vahim demektir.
beni sevmeyin, açık eksi oylayın, tamam da bu durum yine de bu kadar kötü kalpli ve anlayışsız olmanızı gerektiriyor mu ?
biliyorum, yine başkalarına laf sokup kızdırarak artı ve karma kasacaksınız, egonuzu doyuracaksınız, yine bildiğinizden şaşmayacaksınız da biraz iyi niyetli olsanız olmaz mı ? cidden neden bu kadar seviyorsunuz kötülüğü ?
insanlara güvenmemeyi, onlardan uzaklaşmayı, kedilere ve köpeklere daha çok bağlanmayı öğreten, şımarıkça saldıran kötülerin cirit attığı oluşum. 2006' dan beri yazan biri olarak bu hale getiren herkese '' yazıklar olsun '' demek istiyorum.
hadi okuduysan şımarık şımarık kaşık kampanya yazıp tahrik etmeye devam et. sana saygı duyanda kabahat zaten, enayiyim ben.
Çok şey kaybetmiş olan sözlük. Yazar sayısını bilmem de güven, sıcaklık, iyi niyet adına çok kaybı oldu. Güzelliği eski güzel anılarda kaldı. Keşke böyle olmasaydı…
Sanırım can çekişiyor..
Azalmıştır o can çekişse duramaz.
bi sıkışma var herhalde. mesela bir linke tıkladığında açılmıyor bazen, 2. ye tıklarsan açılıyor falan. saçma buglar.