bugün

işte hepsine yürüdüğün için bu hale geldi. anasını ziktiniz sözlüğün.
Yıllar sonra girdim baktım neler olmuş öyle kimse kalmamış. 2008-9_10 lu yillarda neydi öyle. Vay be.
onceki ramazanlarda ve ozellikle geceleri bol bol tartistigimiz tartisirken keyif aldigimiz bir sozlukken artik bulbul otmuyor derecesine gelmistir. beni uzen bir durum oldu tabii seviyorum bilmeden rastgele yazmayi. geriye donelim lutfen. saygi ve sevgiyle.
Benim günlüğüm..
Geçmiş gitmiş yılların hatrına birkaç kelime yazılması gereken sözlüktür.
Kaliteli yazarlar okunmaz , troller beğeni yağmuruna tutulmaya başladığında bitmişti.
Memelilerin , meme düşkünü moderatörleri elinde kukla yaptığı gün bitmişti.
Reklam gelirken tüm haksızlığa adaletsizliğe göz yuman zall efendinin para uğruna yazar harcadığı gün bitmişti.
Yani kısacası yıllar yıllar önce bitmişti...
Mevlam rahmet eyleye.
Bitmiştir. Ölmüştür. Allah rahmet eylesindir.

Terketmeyen üç beş iyi insan hatrina hâlâ nefes alabilen sözlüktür.
eski tasarımı gün itibariyle kaldırılmıştır. ama ben bu yeni tasarıma hiç alışamadımki amk napcam ben.
Bir izleyene bir reklam bedava kampanyası bitmiş. Çok şükür. Bir horoz mu kessek acaba.
kadın erkek, büyük küçük uludağ sözlük’e mutlu girer, mutlu çıkar. duygu ve düşüncelerini uludağ sözlük’te paylaşanlar aradıklarını bulmanın sevincini yaşar. uludağ sözlük’e gelin, aradığınız her şeyin uludağ sözlük’te olduğunu gözlerinizle görün.
Reklamları izlediniz. Şimdi haberler.
ilk defa bir muhabbete fransız kaldım. nedir bu karabük muhabbeti ?
görsel

sözlük bitmiş. yakında instela gibi havlu atar.
Yeni tasarımını; afedersiniz erkek üreme organına benzetme konusunda gayet başarılı sonuç almışlar.

Burdan -varsa- ui/ux'lerine selam eder; en içten duygularla hepsini buse ederim.
ne yazık ki çoğu yazarının eleştiriye tahammülsüz olduğu ve hatasını kabul etmediği fark edilen sözlük.

- yıllar önce yaşanmış bir olaydan ötürü ne zaman yeni bir nickle geri dönsem, nick başlığımın galerisine tahrik edici resimler ekleyen, galatasaray düşmanı olan, fenerbahçe fanatiği bir yazar var. yine aynı şeyi yaptı. ben unuttum adam kafasına takmış.

- daha çaylakken nick başlığımın altına yazanlar var. hepsiyle de ortak bir sözlük geçmişimiz var. şöyle: ben bunu hatasından ötürü eleştiriyorum, bu hatasını da eleştiriyi de kabullenemeyip bana kin tutuyor. ilk girişimde baktım hepsi bu özellikleri taşıyor. ben bu şahısların masum olmadığını biliyorum ama kabullenemiyorlar işte. sonra da bana düşman oluyorlar.

- eleştiriden kaçmak da ne bileyim ? övünce en iyisin, eleştirince en kötüsün. yok ya ? eleştirilmek istemiyorsan hiçbir şey yazma o zaman. herkes seni ve entrylerini beğenmek zorunda mı ?

daha yazılacak çok şey var da kendimi tutuyorum. tek ricam var, lütfen beni rahat bırakın. biliyorum ricaya inat yine aynı şeyleri yapacaksınız ama bir umut bendeki de işte...