bugün

içerik olarak sıkıntı yaratmayan sözleşmedir. hani mesajları okuyorlar falan korkmayın. zaten sözleşme olmasa da okunuyor mesajlar o yüzden şey etmeyin.

yalnız böyle ufak puntolarla yazılmış maddeler varsa onlara dikkat edin. ismayil öyle mesajları paylaşayım cıblak fotoğraf atanları ifşa edeyim diye uğraşmaz tanesi 40 bin dolardan alıcı bulan böbreklere dalar mutlaka.
direkt okuyup kabul etmek yerine moderasyonla iletişime geçtim ve aklımdaki soruların tamamına, doyurucu şekilde cevap alarak akdettiğim sözleşmedir.

ben, dadmin oldum arkadaşlar.

bir kere ip adresimin kimseyle paylaşılmayacağına dair net bir cevap aldım.

mümkün olduğunca, ağzımın, burnumun kırılmaması için koruyucu ve önleyici tedbirlerin, halihazırdaki sistemde var olduğunun taahhüdü de verildi bana.

ayrıca duygusal ilişkilerden ve seksten korunabilmem adına özel mesajlarımın okunmasına da muvafakat ettim.

işin özü, kafanız rahat olsun arkadaşlar. zall namı müstarlı ismail alpen beyefendi ve ekibi adam gibi adamdır. ben, kendilerine tereddütsüz vaziyette kefilim.
zall bizi kimseyle paylaşamaz ya.

bizim götümüze sadece kendisi ve moderatörler bakıyor. malı batıya kaydırmaz 3 kuruş için.
hak iddia edemediğimiz entrylerden sorumlu olduğumuz kurallar bütünü.
3. ve 4. maddeler çok keyifli ne yedinizde güzellendiniz len öyle sabah sabah bal mı kaymak mı?

iyi olanlar bizim beyler
baktık ki yazılan kötü
ey yazar kolla götü!

ne güzel la valla bunlar da kapmış zihniyeti;
olumlu icraatler devlet tarafından yapılır,
ama birşeyler ters giderse sorumlusu halktır.

hasssektör len ordan demezler mi adama?

ismail abi nin deyimiyle;

senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunu sandığının aynı şey olduğuna emin misin?

edit: imlâ
zall ve salça çıktıkları tv programında da aynı gafta bulunmuşlardır.
-hakaret içeren yazılar yüzünden mahkemelik oluyoruz halbuki biz yazmadık.
-zaten hakaret içeren entrylere moderatorlerimiz gerekli müdahaleyi yapıyo.

ee yazarlara suçlu sensin dediklerinde silseydiniz kardeşim deme hakkına sahibiz ozaman. iyiymiş.
(bkz: http://www.uludagsozluk.com/soz_uye.php?sa=sozlesme)
1. Uludağ sözlük kullanıcılarından aldığı bilgileri sadece sistemin daha iyi işlemesi için kullanır. üçüncü kişilerle paylaşmaz. sadece hukuki durumlarda bu bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.

2. Yazarın sözlük yöneticileri tarafından statüsü önceden haber verilmeden değiştirilebilir. kullanıcı kaydı silinebilir. yazarın silinmesi durumunda yazılarının sözlükte yayınlanmaya devam etme hakkı uludağ sözlük'e aittir. Yayınlanmaya devam edebilir yada bütün yazılar silinebilir.

3. Uludağ sözlük yazarların yazdıkları yazıları sözlükte yayınlamaktan başka amaçla kullanmayacağını garanti eder. sözlükte yayınlanan yazılar üzerinde yazarı hak iddia edemez. en kötü ihtimaller yazarın entryleri silinir.

4. Uludağ sözlükte yayınlanan yazılardan doğabilecek herhangi bir suç durumunda, yazarlar kendi yazılarındaki herhangi bir suç unsurundan sorumludur
güncel Önemli Başlıklar