bugün

solumdaki panoyu yüz kızartıcı suçlar işlemiş insanların kurduğu cümlelerle dolu görünce oluşan his. moderatörler biraz daha müsamaha gösterirlerse inci.uludağ sözlüğe dönecek burası. ya onları kovun ya bizi lütfen.
(bkz: sakin ol şampiyon)
(bkz: uludağ sözlük yayın akışı)
saat 00.00 ı geçince inciciler gelir buraya yeğen.
(bkz: işte o kızaranlar)
-hadi bakayım bul bu resimdeki hangisi beniiiim
+yaa ben nerden bileyim hangisisin yaaa
-yaaa hadiii biiiiiiilllll
+şu çirkin olan mı?
-iğrençsin iğrenç defol!!!!
(bkz: inci sözlüşmek)

(bkz: yeni fiilimsiler)
hiç düzgün değildi ki zaten.*
çok doğru bir tespit.
hala dalga geçtiğini zannediyor sakin ol şampiyon gibi bakınız verenler. bura lunapark mı oldu ne yahu?
(bkz: bu sözlük küfrü hakediyor)
(bkz: inci sözlük)
sol framedekileri görüpte ulan sözlüğe ne olmuş dediğim ve yıllar yılıdır sadece sözlüğü takip eden akrabamın" hep 9. nesiller mahvetti sözlüğü inciye döndü sözlük" dediği utandığım sıkıldığım olaydır 9. Nesilliğimden utanıyorum be abi şu saçma sapan başlıkları ve entryleri yazmayın be kardeşim.

(bkz: eksiler gelsin)
son 1 yıldır iğrenç bir halde olan sözlük son günlerde dahada iğrenç duruma geliyor. gündem hakkında veya daha önemli konular varken konuşulacak bu şakirtler yok efendim türkler galatasaraylıdır vay efendim üniversiteli kız orospudur yok efendim türk erkekleri erkekse johnny sins nedir. inci sözlükten farkımız kalmadı son zamanlarda.
yazarı kafa izni almaya yahut sözlüğe girmemeye zorlayan hadise. he evet baya bi iğrençleşti yia.
sözlük hala çok iyi fakat, bazı yazarları saçma yazılar yazıp, küfürlü entryler girmesi sözlüğü iğrençleştirebiliyor.
(bkz: Sözlük eleştirmede inci sözlük eşiği)

Hep bu kullanılır niyeyse. inci'nin inci olduğu dönemi bilmeyenler yapar. Ayy inci sözlük çok şeyy yanee der dururlar. inci de bozuldu tabii, eskisi gibi değil ama onlar diyor mu ki sözlük çok bozdu uludağ gibi oldu?
bu durum gun icinde sol frame bakip duzgin basliklar yoksa sozlukte daha az takilmama sebep oluyor.genelde sabah 8-10 arasi iyi gerisi berbat.
dün kayıt oldum sözlüğe ondan öncede arada girer bakardım. ulan ben böyle bir sözlük beklemiyordum ki ulu deyince ne biliyim fikirlerin çarpıştığı falan bir sözlük diye biliyordum. inci tarzı başlıklar ı ıh olmuyor. yapamıyorsunuzda emin olun o tarz başlıklara. küfür etmeyi bilmeyen süt çocukları gibisiniz lan. yiyemeyeceğin şeyin altına girme diye bir atasözü var onu burda söylemek istiyorum bu konuya tam gider.
her seferinde söylenen ama hiçbir şeyin değişmediği bir durum. bu ilk değil son olacak gibi de durmuyor. alıştık artık bu cümlelere sıradanlaşıyor. bu da durumun vahim olduğunu gösteriyor.
sözlüğün ergenleşmesi ile paralel olan olaydır.
Memleketin gerçek hali ne ki sanal hali ne olsun...
moderasyon ve yönetimin iğrençlikten nemalandığını gösteren iğrençliktir.
sözlüğü orcların ve gollumların bastığını düşünmemize neden olan durum. salyalarını özellikle mide bulandırıcı konular üzerinde akıtmaktan geri kalmamaktadırlar.
(bkz: anketör) (bkz: siktin formatı eyledin viran)
ahlaksız solcuların çoğalmasından ötürü gerçekleşen durum.
hep iğrençti zaten, şimdi de iyicene kötüye gidiyor. yetkililere duyurulur.
başlık 2010'da açıldığına göre,
3 yıldır değişmeyendir.
(bkz: ağlama melis)
Daha bu kadar yeniyken bundan pek hoşlanmadım, çaylaklara iyi bir sözlük bırakın lütfen.
güncel Önemli Başlıklar