bugün

destekliyoruz .ama referandum da olmalı. mürekkebi nereye kullanacağız heheheh.
(bkz: ulusözlük ün tüm yazarları birleşin)

+neğy?

sözlükte devrim...nihaa.
olsa pek bir güzel olur dedirten kampanyadır. destekçisiyiz efendim. ayrıca bu başlığa 2000 entry girince sözlük uluya dönüşüyormuş. *
(bkz: sözlük efsaneleri)

(bkz: ulu manitu) * * *
ismin ne olacagi konusunda simdiden bir karar almaktansa en azindan bir isim degisikligine ihtiyaç oldugu konusunda ortak fikre varilmalidir. bu degisiklik artik ulusal olmus sözlügün en büyük ihtiyaçlarindan biridir kanimca.
küreselleşen ve küresel olarak ısınan bir dünyada her şey küreselken biz neden bölgeseliz sorusunu akıllara getiren kampanya. bu büyüklükte bir sözlüğün artık evrene açılma vakti gelmemiş midir?
evet ulusal olabilir belki ancak uludağ daha sempetik daha hoş sanki.
ulu ise itiçi, kaprisli geliyor bana.
ne de güzel olur pek de güzel olur diyerek herkesin destek vermesi beklenilen kampanya. çok karizmatik bir sözlük ismi vesselam.

yazması bile güzel bakın: ulu sözlük.

heyyyttt beee..
'ulu sözlüğü bul o sana yol gösterir' gibi bir sloganı olabilir.hafif harry potter havasında.
epeydir kendisinden bir ses çıkmayan kampanyadır.
alternatif bir kampanya için;

(bkz: uludag sozluk un ismi dag sozluk olsun kampanyasi)
arada bir gelip ittirdiğim kampanyadır. ama tek başına omuzlamakla olmuyor tabii...
(bkz: NOSTALJiK DEĞERi BULUNAN BAŞLIKLAR)
www. ululardanulusunseneysözlük. com olması da düşünülebilir kampanyası .
isteyen öyle de kullanabilir gençler, panik yapmayın.

http://www.ulusozluk.com

http://www.uludagsozluk.com

isteyen istediğinden girebilir, iki isim de sözlüğe ait, rahat olun. *
hani zall ne demiş röportajında, "sözlük benim değil yazarlarındır" mealinde; işte yazarlardan bir kısmı da diyor ki; "bizim uludağ üniversitesi ile, uludağ'ın kendisi ile ve hatta bursa ile bir alakamız yok. o halde gelin bu dar bakış açısından kurtulalım ve sözlüğün ismini tüm türkiye tarafından bir üniversiteye angaje olmuş görülmekten kurtaracak bu projeyi destekleyelim."

olayın aslı budur.
akabinde "sözlük uluduuur!" diye ezan mı okuyalım dedirtendir. çağrışımların gücü adına!
komple komple komple tikiyiz.
4 yıldır bi arpa boyu yol gidememiş gereksiz kampanya...
desteklemediğim kampanya.
(bkz: ulu sözlük)

(bkz: yüce sözlük)

(bkz: pek muhterem bilgili sözlük)
olaydan gaza gelen kfc'nin adını fc olarak değiştirmesi ile sonuçlanabilecek hadise.
yazanları daha "ulu yazar" kılmayacak, neye hizmet ettiği belirsiz kampanya.
itü sözlüğün adı da it sözlük olsun bari denilesi öneridir. uludağ sözlüğü uludağ üniversitesi öğrencileri kurmuş ve türkiye'ye adını duyurup marka haline getirmiştir. uludağ üniversitesi utanç duyulacak bir isme sahip olmadığına ve bununla beraber uludağ sözlük de marka değerini bu isimle oluşturduğuna göre ismin ulu sözlük olarak değiştirilmesi irrasyonel bir tercih olacaktır.