bugün

siyasetin s'sinden anlamayan, körü körüne inanışlara kapılan, fikriyatına ters düşen şeye/düşünceye "tu kaka" yaftası vuran, starbucks'tan çıkmayan, elindeki telefonla 7/24 sms meşguliyeti olan, erkek/kız arkadaşı ile tartıştığı zaman başkasının omzunda ağlayarak acısını dindirmeye çalışan, üniversiteye yeni başlamış, ateşli tartışmaların ortasında kendisini bulmuş yazarlardır. ummandaki dalgalar kadar sayısız, geçmişi yok bunlarıın.
ergen sözlük yazarı:

öfff zall hep üstüme geliyosun özgür olmak istiyom ben moderatör baskısı istemiyom. ayrıca sigara işçem* sözlükte. kaçıjammm artık sözlükten gidijemmm buralardan.
12.5 yaşından ankara dan bildiriyorum.

(bkz: in ci we trust)
(bkz: olm 12 5 falandım ben)
(bkz: kimlik arayışındaki ergen genç profili)
(bkz: olm 5 12 falandım ben)
21 yaşına kadar herkes ergen sayılır. eğer bunlardan bahsediyorsanız sözlükte fazlasıyla var. önemli olan insanın beyni ergen olmasın.
(bkz: sözlükte ergen avı)
liselidirler.
20 ocak 2012 tarihinde okulların yarı tatile girmesiyle kendilerini daha fazla gösteren yazarlardı.

(bkz: sol frame)
futbol tartışırken takımların isimleriyle dalga geçerek karşı tarafa laf atmaya çalışan yazarlardı. sene olmuş 2012 hala fonorbohço, gavatasaray, 8taş gibi laflarla kendilerini tatmin etmektedirler.
(bkz: hayırdır né oldu qi qanqa)
(bkz: os gee) utanmasa ösqe, ösqeeee olacak yazar.
Benim o ben. Tescilli ergenim yemin ediyorum ya. Hem daha lise okuyorum o derece..
dahil olduğum yazar grubudur. diz üstü bilgisayarımı akşamları eve getirdiğim için zaman zaman ergenlik dönemindeki çocuğum girmektedir. haliyle almanya yenilince biz de yenik sayılıyoruz. *
ergen yazarlardır.

benim biriside, lise ergeni, getirin entryleri kapıştıralım.
Bolca vardır. Biri alt başlıktadır.
güncel Önemli Başlıklar