bugün

yazarlar için sözlüğün en itici yönüdür.
(bkz: kürt başlıkları) kakası çıkmıştır artık.
kızların yüzde 77.4'ünün bakire, 22.6'sının 30 yaş üstü olmasıdır.
surekli kari kiz konusulmasidir.
okumamış koyun ve eşek nüfusudur.
her haltı belden aşağı vurdurmak, cinsel bir obje olarak algılamak ve açılan her başlığın bu yönde olması ve tüm bunların özellikle kadınlar üzerinden yürütülmesi... El insaf ! Hadi olur abi, insanın beyni yer değiştirebilir de yönetim ne bok yiyor affedersiniz? işi gücü, espri olsun diye yapılan bakınız'ları silmek olsun.
durmadan aynı tarz başlıkların açılmasıdır. sözlüğün yüzde seksenini faşişt sanıyorum bu sebepten.
seviyenin düşüklüğüdür.
erkekler çok delikanlı, hepsi kaslı ve fit adamlar,hepsi çok para kazanıyor, hepsi ya genel müdür yada bir yerde müdür,hepsinin arabası çok pahalı, hepsi bakir.
kızlarda ise ; hepsi seks yapmamış, seks dedinde o nasıl bir şey ki tepkisi veren, buraya sadece beyaz atlı prens bulmak için takılan, hepsi güzel, 90-60-90 a yakın yada biraz fazla, hepsi renkli gözlü, kılsız, hiç kakayapmayan, hiç osurmayan kızlar, ayrıca hepsi bekar, okumuş görgülü.
işte bu kötü ya, bu kadar mükemmel insan neden bir arada ve sözlükte,ben miyim tek defolu.
mobilde belli olmayan şeydir.
(bkz: kürtler bu sözlükte iyi prim yapıyor diyen yazar)
siktir olup gitse sözlük olarak rönesansı yaşıcaz.
Milliyetçilerdir.
ben değilim amk.
ırkçı trollerin varlığıdır. yok olsunlar mümkünse.
nick değiştirme.
Abazalar tarafından açılan itici başlıklardır.

Edit: sol eli ile eksi veren abazan.
arada sırada gelip sol frame i siken birde bu başlıklara entry girip abik gubik bir başlığı üstlerde tutan yazarlar.
Mobile sözlük te sadece bkz den oluşan entry girememektir.

- (bkz Hayvan herif)

+ entry nerede ?

- (bkz Hayvan herif) tir.
md ve ıp ayarlarıyla aynı browser kullanıcılarının tespitiyle tek nickle bırakılamaması ve sahte sayılan yedek nicklerin tespit edilememesi.
kız bulunmamasıdır. karl marx muhabbeti, metal müzik muhabbeti veya sevimli kediler muhabbeti bitince mesaj atmayı bırakıyorlar. nası numaranızı alıp tavlıycaz lan sizi insaf birazcık..
yazmak istenilenin yazılamaması.

ah neler yazacağım, sonra beni kodese atacaklar.
şu anda little caesars'lı başlıklardır.
melis olmamasıdır.
Gerçek hayatta bi bok olamayanların burda kendini bi bok zannetmesidir.
(bkz: troller)

sürekli peygamber, atatürk, milliyet, cinsiyet saldırıları üzerinden dönen muhabbetler.
geçmiş geçmiştir, günümüze ve ilerisine bakmak gerek artık.

inan, inanma, sev, sevme kime ne ama sürekli nefret beyanı ne gereksizdir... kimin umrunda ki...
göktengri türkü korusunculardır.