bugün

3 gün daha direnirsek ekşi devrilecek haa gayret ulu.
(bkz: itü odtü yü geçti hedef şimdi boğaziçi) akla getirir.
kasımpaşa da avrupa şampiyonu olmuş, sizin haberinizi yok dostum.
(bkz: sarsılarak boşaldım)
artık herkes uludağ sözlüğü konuşur oldu.
Maya kıyameti gibi hala beklenendir.
sarsmaktan oteye geçmiştir.
Altı yıldır devam ettiği sanilan durum. Ama emin olun az kaldı yıkacağız onların tahtını. *
nicelikten ziyade nitelik olarak sarsmasının daha makbul olacağı bir geri sayım.
kalkmışa oturan bi ssözlükte mi yazıyorum diye geçmedi değil içimden. kimse kalkmasın oturduğu yerden kimsenin kalktığı yere oturmasın.
sarması mı? uludağsözlük çoktan ekşisözlüğün tahtına oturmuştur bile...
bu hızla gelişmeye devam ederse hiçte şaşılmayacak hadise.
eksi sözlük yazarlarının deprem olduğunu düşünerek sözlüğü boşaltması hedesine yol açabilecek durum.
bu durum şaşılmayacak bi durum olmakla beraber, tüm elektriği üzerine çektiği de kaçınılmaz gerçektir.
(bkz: rüyanda görsen inanma)

edit: eksilemeden önce sözlüğün durumuna bakın, ya da eksileyin ya.
Acun'un 4. aranıyor programında uludağ sözlüğü ekşisözlükten daha iyi buluyorum demesiyle de sallanan taht iyice sallandı aman dikkat ssg.
(bkz: inanmak başarmanın yarısıdır)
ekşiyi kim hangi tahta oturttu... şeyh uçmaz mürid uçurur kendinizi nerde görürseniz ordasınız kimsenin tahtına göz dikmeyelim dikenleri uyaralım kendi tahtımız var buyrun diyelim...
(bkz: uludag sozluk un mekanı soyle bı yoklaması)
(bkz: ekşi sözlüğün sarsıla sarsıla boşalması)
sittin sene olmayacak olaydır. ha ekşi sözlükte 1999-2012 gibi bir ibare var. 2012'de olur da kapanırsa uludağ sözlüğün ekşi sözlüğün yerini alması şeklinde evrim geçirecektir bu başlık muhtemelen...
uludag sozluk un yazılan sozluk statusunden çıkıp okunan sözlük statusune gelmesi ile daha kolay gerçekleşecek eylemdir. bilindiği üzere kimse okumuyor sadece yazıyor, kimse oylamıyor sadece kendi kendine yorum yapıyor.
bazı yazarların uludağa katılmasıyla güç dengesini uludağ lehine döndüren durum.
gün itibariyle görülen olaydır. ekşi sözlük sarsıntı yüzünden gözünü açamazken, uludağ sözlük parlak ufuklara doğru emin adımlarla yürümektedir.
ekşinin, yazar alımına bu hızda(!) devam etmesi sonucu; beklemekten sıkılanların da katılımıyla gerçekleşme olasılığı yükselecek durum...
güncel Önemli Başlıklar