bugün

Daha çok ikisinin de ölü siteler olması şeklinde düzeltilebilecek bir önerme.

Ayrıca insanların dindar olup olmamalarının sitelerin kalitesini etkilediğini düşünüyorsan aptal bir moronsun demektir.
burda yazanlar en azından daha dindar ve milliyetçidir. ama oradaki çakal yönetim siteyi popi yapmasını bilir. gerçi buranın popi olması da kolaydır. gündemde ilgi çekici başlıklar ve aynı başlıktan zilyon tane olmaması gerekir.
daha samimi daha realist, evinizin sicakligi, uludagsozluk!
tam anlamiyla katilmasamda haklilik payi olan onerme. ekside haliylen daha fazla bilgi bulabilirsin hatta her boku bulabilirsin ama ordakilerin mal oldugu gercegini degistiremezsiniz. bazen orda yazanlarin nasil bukadar mal olabildigini dusunur, hayret ederim. yani parayla tutmuslar gibi, ayri bi dunya orasi.
hayal ürünüdür.

ekşideki kızlar yatakta daha iyi.
öyle aga ekşici dingilleri çekemem ben.
orası fıstık lahmacun burası hacıoğlu'dur.
arkadaş ne içtiyse bana da aynısından.

bir iddia.
kendimize has bir tadımız var. ortası biberli yeşil zeytin gibiyiz.
aşağılık kompleksi.
daha samimi olduğu gerçek.
ben şahsen burada gördüğüm eğlenceli ve kaliteli goy goy u hayatımın hiç bir yerinde görmüş değilim.
ekşiden olsa olsa vikipedia olur,merak ettiğin konu olursa açar bakarsın. burası asıl eğlenceli olan.
Because we have Zall.
sözlük dendiğinde akla ilk ekşi'nin gelmesi sebebiyle göz ardı edilen gerçek.
Hepsinin 4mina koyim keyfinize bakin.
uludağ da yazılar okunmaz ekşide okunur. burası eğlenceliktir. ekşiyi siktir edin. kitap okuyun, ibni sina okuyun. burada hangi uzun yazı okunmuştur.
"Adamların bir çaylak onay listesi algoritması var; Zall bunu akıl edene kadar senin götünde kıl kadayıf olur sevgili yazar." diye cevaplanır ve standartların karşılaştırılabilmesi adına güzel bir başlangıç noktası sunulmuş olur.
beynim eridiği gün doğru olduğunu düşünebileceğim önerme. normalde burasının sözlük bile olmaması lazım. çiftlik olabilir mesela. balık lokantası diyebiliriz. nevizade'de bar olabilir fakat sözlük dediğin bu değil.

300 tane garip kural var amk. her an yenisi çıkıyor. kızlar olmasa hiç çekilmez.
ilk olarak uludağ sözlük, daha sonra ise ekşi sözlükte yazarlık yapmış ve bugün itibaiyle uludağ sözlüğe dönmüş bir yazar olarak, yaptığım bir tespittir.

ekşi sözlükte, ateist'ler, sapıklar, solcu adı altında vatan hainleri kol gezerken, bunlar uludağ sözlükte çok azınlıkta görünüyor. Ekşi sözlükte saygı denilen şey hiç yoka yakın. karşı görüşe saygı hiç yok.
sapma oranı %0 olan ve doğruluk payı %100 olan gerçektir.

arkadaş girdim baktım hakikaten b.k gibi sözlük la. 10 dk duramadım yani. "bu ne iğrenç ve itici bir ortam ya rabbi!" nidasından sonra sağ üst köşedeki çarpı butonuna tıkladım ve yuvama, uludağ sözlüğe geldim. çok şükür.
belki. bazen.
olabileceğine kesinlikle inandığım durumdur, buradaki yazarların çoğu gerçekten mükemmel *okurken bazen o kadar keyif alıyorumki dayanamayıp mesaj attığım arkadaşlarım bile oluyor çoğuna mesaj atmıyorum ama bir yerden sonra bu yazıları yazan arkadşlarımı tanımak istiyorum mükemmel bir sözlüğe, yazar ve moderasyon grubuna sahibiz.*
(bkz: teşekkürler uludağ sözlük)*
(bkz: uludağ on basar)
(bkz: hayal gücünün amına komak)
uludağ sözlük yazarlarının kafalarının ekşi sözlük yazarlarının kafalarından daha iyi olmasıyla oluşan durumdur. * *
Tartışmaların içeriğine bakınca ekşisözlüğün bir adam boyu ileride olduğunu görmemek körlüktür.
eskiden olsa 'yok daha neler' diyebileceğimiz ancak şuan 'doğrudur abi' diyebildiğimiz durumdur.