bugün

1 saattir tek bir bilgi içeren entry başlık vb. birşeyle karşılaşmamam üzerine edindiğim durumdur.
aynı zamanda tehdit içeren bir sözdür.

+bittin, olum sen.
Cumartesi gecesinin rahatlığının yansıması. Bırakın insanlar biraz keyf yapsın.

Aradığınız bir konu varsa ilk önce onu bir kontrol edin derim. Ben geçen gün biraz araştırma yapınca gayet de iyi bilgiler derledim. Ha bir şey yoksa şikayet yerine siz girebilirsiniz. Bir yasak yok ortada.
sözlüğe yeni gelen yazarın 'sözlük son zamanlarda bozdu.' demesi. o ayrı konu, başlığını doğru dürüst tanımlayamaması daha ayrı bir konu. her zaman ergenler vardı, şimdi de var. sadece yazar sayısı çok arttığı için daha çok göze batmaya başladı.

tanım: yanlış bir tespittir.

edit: başlık gene başa kalmış, başlık paramı verin!

edit2: başlık çoluğu çocuğu alıp memleketine taşınmış, ilk edit yalan oldu. dolayısı ile entry de hükmünü kaybetti.
gündemden başlıkları barındırması bitmemiş olduğunun kanıtıdır.
- nerde lan bu modlar?
mod: noldu kardeş?
- mına koyim. nolmuş bu siteye?
mod: nolmuş?
- bilgi yok, kültür yok, ahlak yok, rıza evde yok.
mod: ne bilgisi kardeş? neyi merak ediyon?
- kızlar da bakirelik önemli mi?
mod: önemsiz.
- başka düşünceleri de merak ediyom.
mod: yav kardeş, yetkili biri yok burda şuan. bugun haftasonu amına koyim yarın ara.
-nickin niye mod senin?
mod: lan sanane amına koyim belki mod'a girmek istedim.
bitmemiştir, ancak kronik şekilde can çekişmektedir.
cumartesi akşamı insanlar genelde gezdikleri için entryler de azalma olması pekte korkutmamıştır.
sözlük bitmedi arkadaşlar. herşey daha yeni başlıyor! tamam ben bir çaylağım ama güzel günler bizi bekliyor.
insanların kötüye lanet etme iyinin farkına varamama alışkanlıklarının bir göstergesidir. ne bilgi entryleri giriliyor burda bilseniz şaşırırsınız. ama insan bu illa kötü olanı görecek illa "kelle isterük" kafasında yaşayacak. ama doğru ya hepimiz kolay olanı seçeriz.
bazıları küfür etme özgürlüğüyle bunu paralel tutmu$tur: (bkz: sikerimli sokarımlı entry giren bayan yazar/#15534706)

ne içtiysen aynısından plzz...
plzz diye entry girip, sonra da seviyeyi sorgulayacak özgüven keşke bende de olsa diye düşündürür bu seviye...
bir ktü sözlük değildir. günde 4 başlık bulursan otur otuzbir çek.
pek çok yazarımsının burada olmasını açıklayan gerçek.
doğrudur. bazı adi köpekler sözlüğü karşıt gruba laf atmak, anasına bacısına küfretmek, aşağılamak için kullanmaktadırlar. moderasyon bu gibi haysiyetsizlere fırsat vermektedir. halbuki bu insan müsvetteleri sözlüğün formatına aykırı entry ve başlık yumurtlayıp durmaktadır.
küfür etmek özgürlüktür elbet. bu özgürlüğü kısıtlayanın da amkomak lazım gelir.
bahsi geçen entryde yazar, sanırım mekanin geri kafali ibnelerle doldugundan, kadınları erkeklerden aşağı varlikmis gibi gören göteleklerin varligindan dem vurmuş. okuyunca öyle geldi bana.

sözlük bitmis mi? sol tarafa bakan herkes görüyor zaten artık bunu. izaha gerek yok. sakirtlerle liseliler anasini sikmis zaten ortalığın.
en uzun entarisi 150 kelime olan insanlar ahkam kesiyorlar ya ona yanarım... ayrıca bu karın guruldamasının nedenlerini de biliyoruz neyse kalsın...

okumaya niyeti olana burda ekşide, wikide olmayan makaleler var.

soru şudur;

sen neye bakmıştın?

insanların sana anlatacağı senin anlama kapasitenle sınırlı canım kardeşim...

azıcık iğne, sonra çuvaldız...
akla içi boşaltılan bankaları getirir.

(bkz: ismayıl batıyoz mu len) *
(bkz: anne bitti)
görsel
moderasyonun büyük bir payı olduğu gerçek durumdur.
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu komedisi)
(bkz: sözlüğe girdim bi bok yoktu çıktım)
sözlüğe intikal ettiğim ilk gün vuku bulmuş elim hadise.

zamanlaması manidardır.
az once telefon geldi bitmis.
Doğru olmayan bir şeydir.