bugün

en azından yaşıtları gibi orda burda burcucum çok güzel çıkmışsın akımına katılacağına sözlükte yazabilecek kapasiteye sahip olmalarıyla umut bağlanılmasının çok da anormal olmadığını düşündüğüm bir nesil için doğru olmasını umduğum önerme.
ve şunu da yapmazsam içimde kalır:
(bkz: aa bu benim lan)*
Uludağ sözlüğü şahlandıran belki ayaklandıran, zaman zaman kaos çıkaran yedinci nesildir diye düşündüğüm hadisedir. Ben de yedinci nesilmişim ama ne kendi neslimi biliyorum ne de öncesini. ancak ilk defa böyle bir sempatim oluştu bir yazara karşı. Sözünüzde ciddiyseniz başım sıkışınca size havale edicem o kişiyi.
(bkz: Sözlüğün nihat genç kılıklı yazarını buldum)
(bkz: bayılıyorsun boş konuşmaya)
(bkz: 95 yılbaşında tequila içiyorduk aslan)
40 karakter yazmak için takla atanların nesli. Sizi kim tutar, saldır emrimle harekete geçeceksiniz. Hücuuum!...
Artık 1. 2. nesil yazarların emekli olması gerektiğini düşünen yıllardır yazarlık yapıyorsunuz daha söyleyecek neyiniz kaldı ulan mantığındaki çömez yazarların ne yapsak? ne yapsak? diye düşünürken şu eski ustalara sataşalımda sözlüğe renk katalım düşüncesi ile açılmış entry.
(bkz: azimle sıçan yiğidim)
(bkz: dadani yedinci nesilse beni 9 yapın)
(bkz: kendi neslinden utanmak)
niye bu kadar şahlandırılma manyağısınız diye tepki verilecek durumdur.
(bkz: yanlış adres sözlük)
81 doğumlu 7.nesil olduğum için sevinsem mi üzülsem mi bilemediğim önerme çeşidi. ne yapalım işten güçten acak fırsat bulabildik.
gaza getiren " havada durdum şahitlerim var "modunda gezmemizi sağlayan başlık.
(bkz: berna34)
(bkz: her yol helal zımbala bilal)
(bkz: en dış kulvardan kopup gelen yedinci nesil)
benim o diyosam benim o.
(bkz: güç sizinle olsun) *
beklenen nesildir. "the chosen generation"dur hatta... zaten adı üstünde "yedi"nci. o nesil ki ortalığın amına koyacak, ekşi'nin duvarına uludağ yazdıracak, mazotu ve interneti 1 ytl yapacaktır.*

efrasyab 7. nesile başarılar diler...
(bkz: gene ne varsa eskilerde var)
(bkz: halamın taşakları olsa amcam olurdu)
96'lıların zekasının yardımıyla ergen sözlüğe dönüşümü destekleyen bir 7. neslin, 7. nesle hitabesi.
(bkz: ne bu şiddet bu celal)
bir nesil ki!
adalardan modalarda! hoppaaa!

sakin sakin. hepsi geçecek. gerçekten ve geçtiğinde çok rahatlayacaksın.
bir 7. nesil olarak "hadi len ordan" diyecekken, birden "eziğin birinin" profilimden(öyle mi denir ona?!) girdiğim entrylere bakıp; "eh işte" basmasını hatırlayınca, "acaba doğru mu bu vatandaşın dediği? acaba kıskançlık mı söz konusu?!" diye düşündüğüm önerme. *
(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
Bu başlığı açanı birileri kesin şahlandırmış...
tertipcilik yapmayın ula... Burası asker ocağı değil. Bende 7. nesilim ama kıdemlere saygı. Gün gelecek 12.nesillerde sAna saygı duyacak.

(bkz: zall a saygılar)
(bkz: kop gel)
güncel Önemli Başlıklar