bugün

sonuna kadar desteklediğim kampanyadır. nedenleri ise;
- birbirinin türevi pek çok başlığın açılması.
- fikir, düşünce belirtileceğine, üretileceğine bkz'larla yanıt verilmesi.
- anketlerin coşması.
- kaliteli başlık bulmanın zorluğu. **önerilerim ise:
-moderatör sayısının arttırılması.
- veya moderatörden daha az yetkili gammazlardan daha yetkili bir kademenin daha oluşturulması. böylece sözlük daha hızlı temizlenir.
- verilen cezaların daha caydırıcı olması.
-ve bazı yazarların evlilik programlarına ya da stadyuma * postalanması.
yardım ve destek beklenen kişiler ise sözlüğün abileri/ablaları olan eski nesillerle, bu değişimi isteyen yeni nesil yazarlar ve moderatörlerdir.*
olduğu takdirde hitleri azaltacaktır.
bağış istenmiyorsa neden olmasın kampanyasıdır. bir de şey var, şimdiki sözlüğe ne olacak?
katildigim kampanya.

bir sürü ideolojik tartismalar devam edegelmektedir sözlük icerisinde. eger sözlük sadece somut bilginin aktarildigi bir web sitesi ahline gelirse, herhangi bir ideolojik endise olmadan herhangi bir van gogh, ya da beethoven senfoni, ya da bir mozart trio, büyütec altina alinabilir. su haliyle sözlükte ideolojik baglamda degerlendirilmek zorunda kaliyoruz ve haliyle de eksi yiyoruz.

sözlük gayet idealist sekilde "sadece" bilgi üreten bir konuma getirilmelidir. sadece somut bilgiler yazilmalidir. kesinlikle destekliyorum.
katılmadığım kampanyadır.

yahu sözlük istesek ekşiye gireriz. biz forum seviyoruz ki buradayız.*
(bkz: kampanyayı piç ettiniz lan)
(bkz: sözlüğü sözlük sanamk)
katıldığım ancak zevki kalmaz böyle küfürsüz, tartışmasız, kürt mürt kedi köpek başlıkları olmadan zor olur. çocuklar nereye sıçarlar götlerindeki bilgiyi daha sonra. yok yok katılıyorum ama katılmıyorum. yok bir dakika düşüneyim. katılıyorum ama benim ismim altta görünmesin. heh böyle olur.
herkesin takdir ve teşvik ettikten sonra yine bildiğini okumaya devam etmesi sonucu başarısız olacak kampanya.

(bkz: ikiyüzlülük)
kesinlikle desteklenmesi gerek kampanya fakat ihtiyacı yoktur bence.
küllerini de uludağın serin sularına bırakalım amk.
Gönülden desteklediğim kampanyadır. Troller dolayısıyla user sayısı yarı yarıya azalır gibime geliyor.
başarısızlıkla sonuçlanacak kampanyadır.Sözlüğün ibresi şaşmış,küskün yazar cok sözlüğe girmeyen,tırı vırı insanlar ve başlıklar belki de layığı budur.
(bkz: destekleyin beni) trollerden temizlemek için gereklidir. tebrikler. katıldığım kampanyadır. 7. nesildende duyarlı yazarların çıktığının kanıtıdır. *
zall göreve pankartı taşıyan yazarlar. * *
troller aç kalacaksa katılacağım kampanyadır. trolsüz bir hayata evet.