bugün

görev adamı yazarların yapması gerekendir.
evet bu sözlük sizler için var ve kurtarılması gereklidir.
koca yürekli tüm yazarlarını bu kutlu olaya davet ediyorum.
haydin bakalım gazanız mübarek olsun.
görsel
hazir kutsal gün gelirken, bayrağı taze kanlara devrediyorum

(bkz: 1 şubat 2012 sözlüğe entry girmeme eylemi)
arkadaşlar ben savaşa karşıyım ama savaşın nursesi olabilirim yaralıları bir derdim var butonunun orada tedavi ederim.
(bkz: make uludag great again)
görsel
Hadi bakalım kolay gelsin.
katıldığım kampanya. en azından bos beleş başlıklardan kurtulsak yeter. dolmuşta açmaya utaniyor insan sözlüğü.
tayyipleştirme politikası ile olacaktır.
(bkz: asiye nasıl kurtulur)
öncelikle primciler temizlenmeli.
koca yürekli yazarların yapmak istediğidir.
bazen dertleriniz çok güzel geliyor göze.
umarım tek derdiniz burayı kurtarmak olur.
Sözlük kral gibi sözlük. BeğenMeyen siktirsin gitsin. Evet.
artık çok zor..

kızlar kendilerini tokmaklattırdı, tayt giydi, sevgili yaptı, ağzıyla kondom taktı.

üstad cemil meriç ne diyor; Geçmiş, geleceğin malzemesidir.. bu kızlar yüzünden yeni nesil de bozulacak.
tam olarak neresinden kurtulmak istiyorsa gösterin projesini çizeyim. ustalar hemen yenisini yapsın.

meslek hastalığımın sözlükte ki çağrışımı.
ümmetin en büyük sorunu olan kadınlar bu halde oldukça bir de buradaki iki yüzlü doğan görünümlü şahin kılıklı duya kasan primciler oldukça burası kurtulamaz dediğim eylem. 7-8 yıldır aynı sözde rahatsız oldukları başlıklara kendileri yazıyorlar ama başkası yazınca ayyy çok ayıp. zamanlaması manidar 7-8 yıldır birşey yoktu da niye şimdi neden rahatsız olunmaktadır. evet.
Sözlüğün böyle olması isteniyor. Kaliteyi düşüren başlıklar ve içerikler engellenmek istense çok hızlıca yapılır. Nereden mi biliyorum? Mesela Adnan Oktar ile ilgili bir başlık açmaya çalışın ve görün. istendiği zaman inanılmaz bir hızda hareket ediyor sözlük.
(bkz: saving greatmouth dictionary)
ilk önce sözlüğü mevcut modlardan kurtarmak ile başlanmalıdır.
bırakın daha beter olsunlar. zevkle izliyorum vasıfsız moderatörleri.