bugün

yeni tasarımda ki detaylar değil yeni tasarımın kendisi zaten inanılmaz mantık hatasıdır.
benim bilgisayaraımda yeni tasarımın çoğu eklentisi aktif değilken, lan bırak eklentileri sol framedeki başlıkları ortaya-genele alamıyorken ne mantığından bahsedeyim?
nası bi yenilik yapsak düşüncesiyle ortaya çıkan mantık hatalarından biridir.
oy sayı göstergeçine siyah çelenk bırakılan hadisedir , farkındalıktır.
olaylar olaylar, komplolar teoriler, örgütler, guruplar...

arkadaş ne gurubu ne örgütü ulan, neler oluyor arkadaaaşş??

bi kere neden biri birinin bilmem kaç tane oy almış entrysini eksiliyor kuki? amk kişi kendinden bilir işi diycem sonra gene küsücen amk. * olum nerden çıkarıyonuz, bi yazın, sizi seven adam zaten okur, sevmeyen adam zaten okumaz. yahu istatistiğine sokayım, öyle bir yazı yazdın ki bayılttın herkesi okurken.. ee! bu yazı nereye girse ne olur, kim buna "kıllık olsun" diye eksi verse ne olur?

eğer bir yazı güzelse güzeldir arkadaşım, güzeldir bu kadar. kim ne oylarsa oylasın, eğer iyi birşey varsa vardır.ilk üçe gireni dördüncü oylamaz, millet panpişlerini oylar, onlar bunlar hikaye...
ben sevmediğim adamı bu oylama sistemi olmasa da * eksi oylarım, evet yaparım bunu yahu, zira sevmediğim adamların geneli oya, puana, karmaya göt verecek adamlardır.
bürünmedikleri kimlik yoktur *.
ha ne kazanıyorum eksi verince? bi sikim kazanmıyorum elbette ama onu sinir etmiş oluyorum. * zira bu eksi verdiğim malların bir çoğu hakikaten üzülüyor amk eksi verdim diye. üzülsün yavşaklar, kaltaklar.

yani bu açık oylama ile, kapalı oylama ile alakası olan bişey değilguruplaşma yada sevmediğimiz adama eksi verme.
şahsen ben mantık hatası falan deyince bir kişi de donuz butonundan bahsedecek zannettim ama gene kimse sallamamış.
bu sözlüğün en büyük sorunu bu iken, kimsenin sikinde değil amk. oy var mı oy? oy veriliyor mu? karmalar iyi mi? istatistiğe girdik mi? kim nasıl girdi? ne bok yedi? tek sorun bu amk... gerçi herkesin derdi başka.

benim için mantık hatası, her bokun değişip, o kadar sıkıntıya girilip butonlar, tasarımlar falan yapıp donuz butonu koymamak.
sözlükte kaç kişinin yazılan entry leri ciddi anlamda okuyup değerlendirdiğinden habersiz yazar mantığıdır.
üç tane troll birbirini sürekli oylasa, istatistiklerde üst sıralarda yer alan yazar sürekli enty sini bak bakalım diyerek oylatsa, birisi kalkıp çok oy almış ben eksi vereyim dese ne olur demese ne olur? beğenilmek arzusu için mi yazıyorsun? belli fikirlerin ideallerin var paylaşmak için mi? senin kaliteli yazdığını, her yazdığının artı oy hak ettiğini kim söylüyor? bir kaç entry ne baktım. tek bir konunun dışına çıkmadığın gibi evirip çevirip aynı konuları yazıyorsun. kimse senin fantezilerini okuyup oylamak zorunda değil. sen fikrini yaz beğenen seni takip eder okur artını verir. eksiysen yazdıklarınla zaten eksisindir. 2012 yılının en beğenilen entry si de sana birşeyler anlatamadıysa, bilgi entry lerini dahi eksilenen sözlükte ne yönetimde ne de yazarlarda mantık ara.
kukla nın; insanın fikri neyse zikri de odur mantığını bize tekrar hatırlatması iyi oldu.

ben entry nin içeriğine oy veririm. adam isterse 1 olsun 5.sıradaki adam iyi yazdıysa oy onundur.

rte gibi sağol o oy senin olsun al onu kendine sakla demem mesela.
beş tane ibnemiz varsa on beş tane olacak bu mantık yüzünden. her yer ibne kaynamaya başlayacak. bu ne la böyle. yok ulu puan yok şu bunu beğendi. bildiğin feybuk terk olmuş amk. yeni tasarıma sokayım.