bugün

Olur da birgün düzenlenir diyerekten, parsellemek istediğim başlıktır. Tabi uludağ'da yozgatlı olma ihtimalı, yozgat'ta yaşama ihtımalleri, buraya yakın olma ihtımalleri, bu ihtımaller olsa bile yozgat'a gelirler mi? diyerekten sorduğum, ama olursa da çamlığa çıkıp, desti kebabı yeyip, arabaşı içip, yozgatspor'un bir maçını izleyip, son olarak yimpaş'ta tamamlamak istediğim zirvedir.

Evet sözlük hayalciyim.
güzel olacak zirvedir. yozgattan yarası olanların çatlayacağı andromeda gibi... ların yarılacağı zirvedir. yenilsin içilsin çalsın sazlar oynasın kızlar.
benim de katılacağım zirvedir.
gerçekleşirse güzel olacak zirvedir.
yozgat'ta olsaydım katılım sağlayabilme ihtimalim daha yüksek olurdu.

ah be, özledim lan memleketi...
gene de yozgat'ın haberlere çıkmasını sağlayamacak olan zirvedir.

editeyşın: yozgatlılar çok alınmış anlaşılan. *
12 yıldır haberlerde adı geçmeyen yozgat ın bari sözlükleri hedef alan interaktif sosyal medyada bi nebze adının duyrulması için düzenlenecek kolpa bi zirve olduğunun kanaatinde olacağımdan katılmayacağım zirve.
ayrıca şu ihtimal de var.
(bkz: böbrek avi)
arabaşı , testi kebabı , 'guzu tandır' yenilecek zirve.
riskli görünüyor.kolesterol açısından.
yozgat diye bir şehir olduğunu bizlere hatırlatan zirve.
(bkz: nohutlu)
arabaşıların yutulduğu, destilerin kebaba ulaşmak için kırıldığını düşlediğim zirve.
bugün saat 14.00'de gerçekleştirdiğimiz yeni yeni insanlarla tanışmama vesile olan zirve.
Keşke ben de orda olabilseydim dediğim zirve. Düzenleyenin gelenin emeğine, ayağına sağlık.
varım varım varım, lanet olsun varım; önce tatlımı sonra Yozgatlımı getirin bana ama.
mekanı belirlenen zirvedir. yozgat marina civarlarında bir barda olacak.
tek kişilik zirvedir. evet.
Allah size eğlence versin. Yazık size.
arabaşı yutmadan ve desti kebabı yemeden zirve adı verilemeyecek olan zirve.
Aşırı kalabalıktan iptal olan zirve.
Katılım fazlalığı nedeniyle iptal edilendir.
zirvede bırakılan zirve eylemdir.
(bkz: okey zirve)
Ben diyom yozgat, ama sizden bir ısrar bir ısrar "ille de toz gat" olur mu canım?
bon jovi konseri eşliğinde yapılması muhtemel konserdir. yozgat'lı gençler deliler gibi eğlenecektir. şanslı keratalar.
il dışındaki Yozgatlıların sayısı Yozgat nüfusundan fazla olduğu için başka yerde yapılmalıdır, mesela istanbul.
Zall'ın katılmasıyla büyük olacak zirvedir. Evet.