bugün

kızılcık şerbeti dizisi vardı bugün. onu izleyip "sözlüktekilerin derdi de dert mi be?" diye içlerinden geçiriyorlardır.
yazarlar her gün isyan edip her şeyden şikayet ederlerken, uludağ sözlük yetkililerinin hiç seslerini çıkarmaması hadesidir. onlar da insan, onlar da istemez mi ki harika bir yazar kitlesi olsun?

resmen kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyor herkes...
(bkz: uludağ sözlük yetkililerinin hiç isyan etmemesi/#41843991)

güzel alımlı kadınları alıyorlar diyenler var. eskiden böyle değildi, nefes alsın yeter diyorlardı. biz öyle girdik mesela. şimdiki kriterlere göre, ilyas salman'a benzeyen şu halimle almazlardı zaten. iyi yırtmışız nan. seçim kriterleri değişmiş baya. ösym bu kadar değiştirmedi sistemi.
güzel alımlı bir gadın olduğun için . inan bana tek kriter bu.
ben de etmiştim zamanında almışlardı yetkiyi.
görsel
hakkımda geyik peşinde diyenler olmuş, kırıldım, ağlıyorum şu an. neyse konumuza dönelim.

yetkililerin hangi kritere göre seçildiklerini merak ettiğim oluşum uludağ sözlük. açıklarlarsa hayrına pek bir mutlu olacağız.

entelektüel seviye mi, imla kuralları mı, sözlüğe katmış olduğu bilgi içerikli entry’ler mi, yoksa sözlüğü düzeltmek uğruna gösterilen çaba mıdır burada kriter.

ben yeni seçimlerde farklı kriterler görüyorum. üstelik sadece ben görmüyorum, ne güzel nan. ya sözlükçe hepimiz kova yaptık ve kafayı bulduk gençler ya da gerçekten bizimle bir şey geçiyorlar. ne geçiyorlar hayal gücünüze bırakıyorum. ben dalga demek istemiştim. içiniz kötü.

seçimi zall yapıyorsa gözlerinden öpüyorum. zaten son yazdığı entry’i on yüz milyon kez okudum, bir bok da anlamadım. içip içip sözlüğe mi giriyor napıyorsa. öyle bir anına geldi heralde, özür dilerse affederiz, neden olmasın.

(bkz: batı medeniyeti/#41816439)

fak batı medeniyeti.
hepbirsonbahar haklı.

alkolik oldum ayık gezmiyor, tek derdi içmek.

kedilerinbabasi kedi beslemekten kendini görmüyor.

self control bodrumlarda tatillerde sürekli. * *

dibi dibi rek geyik peşinde.

dedektif bir var üç yok.

kultursuz dinazor yurtdışında olduğu için umrunda değil.

diğer yetkililerde sözlüğe hiç girmiyor. Kim isyan edecek?
seviye yükselince isyan ederler. çok şaapmamak lazım.
https://www.uludagsozluk.com/e/41828020/
moderatörler ya bu durumu düzeltsinler ya da benim fişimi çeksinler. böyle saçma salak şeylere artık katlanmak istemiyorum
verecen yetkiyi görecen etkiyi bak bakalım nasıl isyan edilirmiş.
Her şey ayrı yazılır sayın yazar.
Ben tatildeyim. Dönünce ederim.
bunlar bildiğin ayakçıymış ya...
bir düşüncedir. amma ve lakin tüm yetkililer adına konuşma hakkını kendimde görüyorum. diğer yetkililerin affına sığınarak.

bizler ciddi anlamda sözlük için uğraş veriyoruz. ve ciddi anlamda tepkimizi de gösteriyoruz hem moderasyona hem de zall'a.

arkadaşlar yetkimiz yok. öncelikle herkes bunu bilsin. çaylak yapmaktan, gammazlanan entryleri oylamaktan başka bir yetkimiz yok.

iletişim panelimiz var allahtan. ara ara goy goy yapabiliyoruz kendi aramızda. ama bunun dışında bir bok yok.

eskiden başlıklara müdahale edebiliyorduk şimdi böyle bir imkanımız yok. bizler bu ve sözlükle ilgili çok daha fazla konuda defalarca isyan ettik. dinleyen olmadı...

yetkilileri sevelim. onları koruyalım, kollayalım. zira bir yetkiili kolay yetişmiyor. zall senin de ben ta a.....
en fazla bu aralar kız düşmüyor diye isyan ederler. başka ne dertleri var ki zaten?

vobaa laf soktu.
şüphesiz ki harika bir olay. hepsi herseyden memnun. biri de çıkıp demiyor ki " lan olm nerede bu moderatorler, nerede bu zall ".
oldugu gibi kabullenmisler statülerini. hepsi bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasında. istisnalar kaideyi bozmaz. evet.