bugün

uludağ sözlükte yazan zatların en azından bu saati esas alırsak; genel olarak sahip olduğu espri anlayışıdır.

örnekle açıklayayım:

(bkz: saat 03 11 de eh işte oyu veren yazar) başlığına 10 dakika olmadan 10'a yakın eh işte oyu verildi. evet mizah budur. kutlarım. benim sikimde değil ama bu davranıştan ne bok anlıyorsunuz merak ediyorum.

ekleme: evet salakça bir davranış. bunu da duyun istedim.
(bkz: saat 03 23 de uludağ sözlüğün ciddileşmesi)
(bkz: bomboş otobüste taş kızın yandaki koltuğa oturması)
(bkz: anahtar deliğini tutturamayan insan)
(bkz: eczanenin prezervatifi gazeteye sarması)
(bkz: kutupta deve gören sinek)
(bkz: şakirtlerin geceleri sözlüğe girmemesi)

mükemmel, harkulade, inanılmaz, olağanüstü, nefes kesici. daha ne denilebilir ki?!
(bkz: saat 03 11 de eh işte oyu veren yazar) bana ne kadar komik gelmişse ki, komik gelmiştir; o entryi de eh işte diye oylayanlar bana yaratıcı ve komik gelmiştir aynı derecede. benim aklıma gelmedi gelse bende eh işte diye oylardım. ironik olan kısmı ise o başlığı açanın eh işte oylarına kızması. demek ki o başlığın sahibi absürd bir mizah anlayışına sahip değil, ki ben öyle olduğunu düşünüp beğenmiştim o entryi. o değilde gecenin 4 ü olacak ne açıkladım be arkadaş... ama güzel açıkladım bence...
(bkz: hz isa nın babalar gününde babasına hediyesi)
tüm arkadaşların sevgi, barış ve esenlik içinde mizah anlayışlarını geliştirmelerine sebep olan anlayıştır.
kimseyi ilgilendirmeyecek anlayıştır. ister "höö" der birisi ona güler, ister "eh işte" butonuna basıp güler. ama maalesef birilerine dert olmuştur.
(bkz: penis hahaha)
güldüren ve düşündüren bir espri tarzıdır *
(bkz: okan bayülgen)
belden aşağı çalışan anlayıştır.
en beğenilen entrylerime baktığımda ki bu son derece subjektif sevgili yazarlar bütün hepsinin belden aşağı içerikli olduğunu gördüm. bi an kendimden utandım. bu ben değilim desemde bu benim aslında. evet gayet elden aşağı muhabbeti seven biriyim. ama benim ki dilimde sadece. *
şimdi diceksiniz ki bize ne lan. doğrudur denilebilir lakin ben ve benzeri yazarlar var. isimlerinide biliyorum deşifrede edebilirim. gerek yok sadece bana özel bi konuda değil zaten araştırın bulun ondan da bana ne!

bilgi gireceğimiz zamanda kralını giriyoruz. sonuç olarak cinselikte bilgi gerektiren bi kavram. eğer ki yanlışımız var ise zall baba keser cezamızı affetmez. o olmadı moonlight var salca var july4th var ohoo...

belden aşağı esprileri seviyoruz ve yaşatıyoruz! beğenilmiyor ise azim edip moderatör olsunalr silsinler bizi hadi bakalım. hıh!
sol framede abuk subuk başlıkların bulunması nedeniyle.
(bkz: belden aşağı)
oğlum vallaha bok gibi bir espri anlayışı var. bu kadar da olmaz. nereden buluyorlar böyle göz yaşartıcı, tüyleri diken diken edici başlıkları? anlamak güç...

(bkz: ekşi nin uludağ sözlükten kaliteli olduğu gerçeği)
kesinlik bir inci sözlük yazarının espri anlayışı ile aynı değildir. ama normal olan da budur zaten. inci sözlük komik olduğu için var olan bir yer. uludağ sözlük öyle değil.
biraz önce saç malanmaz taranırşeklinde bir başlık gördüm. böyle aşağıya doğru yavaşça süzüldü gitti kayboldu. umarım bu anlayışta olan espriler değildir.
--spoiler--

kız akşam yemeğe devet eder erkeği,sonra ,erkek çiçek yerine bir tutam ot getirir
buyur canım ot ot kadar güzelsin!zuhahhahha
sonra kız ne biçim adamsın der
.. gerisini ben be bilmiyem ...
sonra yemeğe otururlar
canım yemeğinden kıl çıktı ne biçim yemek bu der...
kıl mı çıktı hadi ya tüh
sadece şakaydı seni denemek için yaptım der sonra kız bu adama kızar ve tencereylen evden kovalar....
zuhahhaa......

--spoiler--
çoğu uludağ sözlük yazarı how ı met your mother izlediğine göre düşük olduğunu zannetmediğim bir espri anlayışıdır. *
bazen güzel şeyler de çıkıyor.
(bkz: seneye de giyerim diye xl prezervatif almak)
(bkz: himalayalar a her yıl yansıyan zeki müren silüeti)
(bkz: mastürbasyondan ölen adama çok çekti rahmetli deme) * * .
şakirtlerin sabah namazına kalkmasından dolayı karşılaşılan durumdur. (bkz: namazdan önce bir uluya bakalım)
Ne zaman moralim bozuk olduğunda bu siteye girmem yetiyor yazılanları okuyorum %99 espirili oluyor zaten kıkır kıkır gülüyorum, bide bunları -leyen cididye alan insanlarda yok değil tabi ama valla benim çok hoşuma gidiyor ne seviyesizlik gördüm nede saçmalık herkezin inancı düşüncesi fikirleri kendinedir bunlarla hiç yargılanacağını düşünmüyorum sözlük burası yani taraf tutmak falan ne saçma, kısacası türkiyede en kaliteli ne çok abartılı(ekşi) nede küfürle agolukla o..s..pulukla(inci) bi yerlere gelmeyen çalışan sözlük ve burdaki herkezin yeteri kadar espiri yeteneğine sahip olduğunu düşünüyorum
dünün en beğenilen 3. entrysinden anlaşılabilecek espri anlayışıdır.
(#20340850)
çoğu şakirt olduğundan espri anlayışı da yeteneği de yoktur.

hülolooğğğğğğ falan işte.
Biraz uçtur. Öyle ki burada geyiğini yaptığımız şeyleri dışarıda insanlara söylediğinizde muhtemelen manyak olduğunuz düşünülür.

instagramdakiler ise her yazılanı ciddiye alıyor. Hatta bu yüzden kavga etmeye çalışanlar da sıkça oluyor swh. Trollük anlayışı sıfır.
Geneli Belaltı takıntılı iğrençtir.
Tabiki kalitelilerde var azda olsa.