bugün

Yazar tipine göre değişir.
Örneğin sözlük abazalarının sınıfında yer alacaksan beyne ihtiyacın yok. Zira yazdıklarını ciddiye alan da olmayacak.
Olası bir 3.dünya savaşı veya kıyamet kopması durumunda bile yeterli miktarda sözlük kızı ve erkeği konuşabilecek bilgi birikimi.
Bu platformlarda bazen öyle tuhaf şeyler okuyorum ki; “ulan ülkenin zeka seviyesi bu kadar dip olmamalı, ortalamanın bir tık üstü ve egosu biraz Yüksek bir insan burada kendini bir dahi gibi hissedebilir diyorum.” Sonra bir bakıyorum zaten dip tabir ettiğim tipler o kafada, çok acayip ulan.

Net bir tespit yapmak gerekirse; ulu interaktif alemin, çayın başkenti oluğu halde bir felaket sonrası reisin taziyeye gelip, insanların kafasına çay paketi fırlattığında; “lan bu adam bizimle kafa buluyor, bizden kilosnu 4-5 liraya aldığı çeyın 250 gramlık paketi atıyor bu ne sikim iş” diyemeyen vatandaşların yaşadığı Rize’sidir.
Neden herkes vasıfsız olduğunu kabullenmiş ve sözlüğü daha yaşanılabilir ve çağdaş bir platform haline getirmeye çalışmıyor?
- mavi donun var mı?

+ Var.

- yaz, uludağ sözlük yazarı bu.
yaz kızım, 200 torba çimento, 20 kamyon çakıl, 15 tane kapı.
bana nefes almak yetiyor dendi.
okuryazar olmak ve devamlı bir internetinizin olması yeterli.
yazı yazabilen bir canlı olmanız yeterlidir.
+internetin var mı?

-var

+Yazar oldun. Aramıza hoşgeldin.
toynak kafi.
Var olmak.
Analitik düşünmek ve hazır cevap olmaktır.
Sözlük hızlı akıyor. Ayak uydurmak şart.
görsel
Çok boş olmak.
(bkz: boş bakkal)
Bilgi. Birikim. Bikini.

(img:#1873126)
Bir tane s3 mini içinde 20 TL lik kontur. .
Bilmem ki, kalabalıktan sıkıldığımda kullanmaya başlamıştım burayı. insanlar gerçek kimliğimi bilmiyor. Bu yüzden de çıkar ilişkisine soyunmuyorlar hemen, istediğim her şeyi yazabiliyorum buraya o duyarsa ne olur bu böyle düşünmez mi bunu alıp orada burada farklı anlatmaz mı demeden ve sen güçlüsün kes mızmızlanmayı demiyor bana hiç kimse. Günlük hayattakinin aksine hiç bir sorumluluğum yok saçmalıklarımı bile ifade etmekte özgürüm. Takıntılarımdan da kurtuldum sayılır bu sayede. Yani biraz bıkkınlık gerekiyor sanırım sürekli mucadele etmekten etrafındaki boş kafalardan , saçma yargılarından bıkkınlık. içinde olmanı istedikleri kalıba göre şekil almaya çalışmandan kaynaklanan bıkkınlık ve güvensizlik hissi, öyle işte.
(bkz: hiçbir şey)
Özellik diye sıralanan maddelerin çoğunun ihtiyaç olması sözlüğü özetliyor. işte gerekli özellik aq.
Psikopatlik
Eziklik
Sürekli silinmeye rağmen tekrar geri dönmek.
sabırlı olmak yeterlidir.

çaylakliktan yazarliga geçene kadar suresini bilmediginiz bir müddet beklemek zorundasinizya hani.
Herhangi biridir yeterlidir:

(bkz: bela aramak)
(bkz: asosyallik)
(bkz: işsizlik)
(bkz: yıkık olmak)
(bkz: tipsizlik)
(bkz: iğrenç bilinçaltını kusmak)
(bkz: dert kusmak)
(bkz: cinsel açlık)
(bkz: kız düşürme ihtiyacı)
Sivilce küçük çük ter kokusu.
1- çocukken zeki bulunmak
2- babanın aptal olmaması
3- annenin verici !? olmaması
4- kardeşin salak olması
5- diğer yaşlı babalar tarafından irrite olunmamak
Bu özelliklerle kız arkadaşta bulursunuz.