bugün

an itibariyle basliklarin %80 inin "bim in cikaracagi" seklinde baslayan basliklar olmasi sonrasi icinde bulundugum dusuncedir.
eğer ki uludağ sözlük yazarı olduğunuzu sizden başka kimse bilmiyorsa aptalca bir ifadedir. ulan ne diye orda burda söylersiniz ki uludağ sözlük yazarı olduğunuzu? mal mısınız amk? söylemez isen utanmak zorunda kalmazsın, ha yok söylersen burada yazdığını uluorta, başkaları da senin adına utanır.

metrobüste balık istifi olmuş giderken:

-ya barkın uludağ sözlük yazarı olmaktan utanıyorum ben.
+oğlum kıza bak laaa off.
-hani nerde?
......

-delikanlı bakar mısın? uludağ sözlük mü dedin sen?
+evet amcacım.
-hani tayyip erdoğan'a hakaret edilen yeri diyorsun dimi?
+...

susarsanız utanmazsınız.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
(bkz: başkası adına utanmak)
(bkz: ağladım)
Yok canım olur mu öyle şey.
(bkz: bağrım yandı)
samimiyet olmasa kimsenin nefes kokusunu çekmem, az kaldı zaten resmen inci sözlük oldu. Cinsel organ konulu başlıklar aldı başını gitti. Sol frame bakarken inanın utanıyorum. Burada fikirlerinizi icra edebileceğiniz güzel bi mecra, nefislerini tatmin edeceğiniz erotik hikayeler siteleri değil.
Daha yeni olmustum. Tuh...
Kesinlikle katılmaktayım , inci sözlüğe ramak kalmıştır.
Ben gurur duyuyorum. Arada böyle arkadaş çevrelerinde yazarım falan diyince ilgi çekici oluyor. (bkz: zalla göz kırpmak) (bkz: moderatör olmak için gereken hususlar)
2.5 senedir bitmeyen muhabbettir.
http://www.youtube.com/watch?v=DWVni5kcR4M

anlatır herhalde..
evet, utanıyorum. ama işte, baya da yazdım, bırakamıyorum. ama bir gün elbet defolup gidecem buralardan.
utanmaya iyi gelecek bir ilaç tavsiye edeceğim kişi beyanı.

sabah, öğle, akşam aç karnına al bak hiç utancın kalmayacak,

(bkz: bisiktirol)
(bkz: Çıkış butonu)
Acik acik kufur eden allahsizlar kollaniyorken, bu ulkenin kremasini yiyenlerin bu ulkenin genel inancina saygi gostermiyor, utansinlar.

Maasli trol'leriyle ona buna hakaret ettiren sebekler o trol'lerin gotune devleyin kazigi girince merak ediyorum utanacaklar mi?

Oyle klavyeden atip tutup bi sikim yiyemeyecek adamlarin onemsendigi bu sozlukler de bir gun patlayinca bakalim bu ahlaksizlar nerede bulacaklar eseyli cogalma ortamini
Uludağ sözlük yazarı olduğun için bence gururlanmalısın.
Ama niye öyle diyorsun ki şimdi tatlı şey?
on birinci nesil tipleri gördükçe söylenen söz. evet.
ergenler yüzünden başımıza gelen şeydir.

ergen tiplerden nefret eden biri olarak da kısmen katıldığım mevzu.

bu aklı sikinde yaratıklar yüzünden başımıza geliyor bunlar.

genel kültür yok. hayat tecrübesi yok. gelmiş burda ahkam kesiyor velet oğlu velet.
Kimseyi zorla tutmuyorlar...
güncel Önemli Başlıklar