bugün

ek maddeler:

ek-1. sözlükteki bütün solcularla (kemalist,komunist,anarşist,ateist,satanist) mücadele edeceğime,
ek-2. bu ulu mücadelede ister ümmetçi ister turancı (fetullah gülen, necmettin erbakan, atsız...) liderlerden feyz alacağıma,
ek-3. kafası karışık uuserlere yardım eli uzatıp, onlarla ilgilenip, onları cemaat evlerine veya ocaklara yönlendireceğime,
ek-4. sözlükteki baskın marksist görüşü hem fikri olarak, hem özel mesaj atraksiyonuyla yok etmeye,
ek-5. kemalist görüşün kouserlerinin entry'lerine seri eksi oy vereceğime,

and içerim. allah yar ve yardımcım olsun.
''okumadan yazacağıma and içerim!'' (özel msjlar ve yazılacak başlıklar hariç) şeklinde özetlenebilir.
başlık sıçıp trollük yapmayacağıma nickim ve şerefim adına and içerim.
(bkz: and içerim)
- seri eksi oy verecek misin lan?

+ yok abi verir miyim ayıpsın.

- peki ayıpçı şeyler yazacak mısın lan?

+ yok abi estafirullah +15 den yukarı başlığa entry girersem şerefsizim.

- yemin et lan !

+ allah belamı versin abi !

- tamam geç.
yazar olurken etmediğim yemindir.* ama ciddi ciddi edilmesi gerekebilecek bir yemin olmalıdır.

formata uyacağıma,
yazım kurallarına dikkat edeceğime,
elimden geldiğince oylama yapacağıma,
yazar arkadaşlarla seviyeli muhabbet edeceğime

gibi bie yemin kulağa hoş gelmektedir.
"sevgilim olsa bile sözlüğü boşlamayacağıma, her daim beynimdeki fosforun 1/4 ünü sözlük için kullanacağıma and içebilirim" şeklinde yeminler içeren bir dizi kurallar topluluğudur.
"zall'a yemin olsun ki" şeklinde devam edecek yemindir.
"ağırlıklı olarak am göt meme konularına entry girmeyeceğime..", "sözlüğün ırzına geçmemek için kullandığım kelimelere ve sarfettiğim sözlere dikkat edeceğime..", "sözlüğün anayasasının giriş hükümlerinde belirtilen 'sözlüğün sözlük olarak kalması' için trollere yol vermemek adına yeri gelince el ve ayak parmaklarımla seri bir şekilde entry girerek sol frameyi temiz tutacağıma.." gibi ibarelere sahip olması gereken yemindir.
ben bu yazıyı sana yazdım ' a bir daha yazmamak.
ama bozdum, malesef.
"zall'ın ölüsünü öpeyim" şeklinde başlaması olası olabilir.
(bkz: uludağ sözlük yazarlığı yemini)
(bkz: komutan zall)
bu lanet olasıca pis kara kıçlarımızı o lanet olasıca sandalyeye koyup o lanet olasıca ellerimizle sölük formatına uygun entry gireceğime. (bkz: amin)
barışta ve savaşta,
karada, denizde ve havada,
her zaman ve her yerde,
sözlüğüme ve yazarlara, doğruluk ve muhabbetle hizmet,
ve formata,
ve imla kurallarına,
ve forumculukla mücadeleye itaat edeceğime,
ve yazarlığın namusunu,
uludağ sözlük'ün şanını çok aziz bilip,
icabında ekşi sözlük ve private sözlük hesaplarımı uğruna seve seve feda edeceğime namusum üzerine ant içerim!
(bkz: amen)
uludağ sözlük yavşaklığıdır.
Ciddi yorum yapmayacağıma,
Herkesle tşak geçiceğime,
And içerim.