bugün

zall`a yarari dokuncak olay. beni niye gururlandirsin amina koyim ? sözlügü hayatlari gibi benimseyenleri gururlandirir herhalde.

düdüt: onada da yarari yokmus, sadece tanidigi bir kac yazari görmüs falan. vallahi kendisi dedi.
sözlük yazarlarının bol bol konuşulduğu akşam.
insanlığın uzaya çıkması gibidir.
(bkz: büyük başarı)

(bkz: millet aya çıkıyor amk)
açık ve net şekilde salca'yı gördükten sonra vay be dememe sebep olmuş durum.
(bkz: 1 çinko)
göt kılı beyazlatmakla meşgul olan ve yatağına gitmeden önce son hazırlıklarını yapan yazarlar için bir anlam ifade etmeyecek olaydır.

ne yani, pehey. ben katılmadıktan sonra... bilmemkaç bin yazar var olm burda. tey yavrum tey.

ve hakem yardımcılarına baktı. hadi yatıyom cnms.
'ne tipsiz adamlardı lan onlar öle? hatta iki tane uzun saçlıyı kesti gözüm, idiot gibiydiler lan.'
diyenleri duyabildiğim hadisedir.*
(bkz: zeki müren de bizi görecek mi)
ayrıca bakınız;
(bkz: bizi niye çağıran olmadı)
(bkz: yazımı yazarım keyfime bakarım)
an itibariyle aleni bir şekilde 'azgın' dedi lan okan sözlükçülere, o iki uzun saçlıdan dolayıdır eminim; yüz karaları sizi!
(bkz: yine uludağ dedi)
(bkz: Ağlamak istiyorum)
(bkz: yazarlarda sözlüğe karşı olan aidiyet duygusu)
2009 yılında 2 kez tekerrür etmiş olay;

(bkz: 17 ocak 2009 disko kralı zirvesi)
(bkz: 21 kasım 2009 disko kralı zirvesi)
sözlükten bayaca bir söz edildi bu akşam gurur verici..
disko kralına gidilmesi süper olmuş okan bayülgen in uludağ sözlük hakkındaki düşüncelerinide çok tuttum. yeşim salkım'ın düştüğü duruma canlı tanıklık etmelerini çok kıskandım keşke orada olsaydım dedim
hocam çıkma demişsin ama bu çıkarma olmuş.
bir yazarın dediğine göre, "zirvelerde sanatın ne için olduğu" vs. konuşuluyormuş.
uludağ'ın onlarca zirvesine katıldım, bi kere de böyle muhabbetler geçtiğini görmedim.
bak sen.
acayip derecede kasarak, dibine kadar 'mış' gibi yapılan klişe şehvetiyle kuş kondurulan katılım. ne demek 'zirvelerde sanat konuşuruz', 'kişilik bozukluğu' , 'alt kültür' filan. abartmayın canlar.
b kalite yazarlarla olmus eylem; geçmiş olsun... benim gibi bir iki yazar daha olsa zaten şu sözlükte okan'ı amuda kaldırırdık.
programın gazıyla sanat konuşuluyordur falan diye geldim ama yok bi' numara. ben ekşi sözlük'teki '21 kasım 2009 beşiktaş fenerbahçe maçı' başlığına döneyim en iyisi.
rezil ettiler sözlüğü cümle aleme...
zirvelerinde hep sanatı ve sanatçıyı konuşan yazar arkadaşlarımızın * aylin aslım'la 'albümü taksit yapmıyorlar' diye ağız dalaştırması.

madem bu kadar sanat destekçisisiniz neden orada 10 liralık albümler taksitlendirilmiyor tartışması oldu?
saçları üç numara olan evladımızın saçmalaması sebebiyle sözlüğün rezil olmasına olanak sağlamış hadisedir.
cürük domateslerin bir kasa domatesi rezil etmesi hadisesi.
güncel Önemli Başlıklar