bugün

futboldan tutun burç yorumlarına, kahve fallarına, teknolojiden ekonomiye, siyasete kadar her konuda müthiş derecede beyin fırtınası yaşanan kardeşlik, topluluk.* *
gerek yoktur. görmediğin hiçbir şeyin peşine düşülmemesi gerekir.
o gidilen yol yol mudur bilinmez ama girdik bir kere.
edit: şu an 61 kişi var. alayını follow lamak zorunlu mu? bilen biri pm atsın. bu ne dingil hayat tarzı lan.
edit 2: kara listeye almışlar gözlerim yaşardı. bir kişi de demiyor ağa bu nedir? herkeşler izdivaçta.
bir nevi desti izdivaç. allah akıl fikir versin.
insanların tanışıp kaynaşması için ortaya atılmış bir fikirdir. isteyen katılır, istemeyen katılmaz, bu kadar basit.
iyice yaklaşıp burun mesafesine gelindikten sonra "melebaaa" denilerek el sallanır ve tepki alınmazsa ya da sert bir tepki alınırsa (bkz: dayak yemek) (bkz: küfür yemek) kişinin yazar olmadığı anlaşılır ve ortamdan derhal uzaklaşılır.

(bkz: uysa da kodum uymasa da)
sorunlar yaşansa da bundan sonra daha düzgün ilerleyecek oluşumdur.
yeni yazarlarına kucağını açmış oluşum.
anlatmakla olmaz içinde hissetmek lazım.
resmen birinci sınıfa yeni başlayan çocuklar gibi mal mal etrafıma bakınıp anne diye ağlamama sebep olucak bi enteresan bişeymiş . ulan herkes kaynaşmış kopmuş gidiyo ben bi yanda ezik tek başına izliyom milleti . sınıfın şımarıkları bağıra bağıra konuşuyo bi taraftan, bi taraftan zır zır ağlayanlar , annesiyle sınıfa gelenler . bizde hocayı bekliyoruz uslu uslu resmen . içim bi fena oldum daraldım durduk yerde . inan ki 9 takipçimle daha mutluydum .
bir anda takipçi sayısının çoğalmasına neden olacak oluşumdur.
şehirlerarası yolculuktan da geçer. *
--spoiler--
@xxx kardeşlikteki herkesi takibe almalısınız yoksa engelleneceksiniz !
--spoiler--
buluşma ayarlamaktır. ne sorun yaptınız ya hu. gidin bir yerde görüşün, randevulaşın, tanışın, kaynaşın. ha çok aksiyon seviyorsanız yazdıklarından, koyduğu ifadelerden karakter analizi yapın. bak sinirlendim yine.
adres sahibi adolf hitler gibi amk kardeşlik mi kölelik mi anlam veremedim.
Uludağ sözlük yazarlarını yakından tanıma yolu, adı ile uludağ kardeşliği hesabını açan arkadaşın, egolarını tatmin çabasından başka birşey değildir. Sürekli kişileri unfollow edip, kılıç kuşanıp, şov yapmaktadır.

Açıkçası, şöyle bir baktığımda, tavrı hiç kardeşçe gelmedi...

Tanımak, tanışmak istiyorsanız, twitter' a gerek yoktur, özelden pm atarsınız, sonra msn, facebook diye gider. Ne diye aracı koyarsınız? anlamam.
dışa açılma olayı.
https://twitter.com/#!/UludagKardesler

sayfayı açınca her yerde yok onu yapmazsanız engelleneceksiniz yok bunu yapmazsanız engelleneceksiniz diye durmadan beni engelleme isteği hissettiğim bir oluşum. doğuştan engelliler için yasak site sanırım. her neyse o kadar düşünmeye uğraş vermeye gerek yok. bir özel mesaj at uzaktan yakından tanışırsın bu kadar basit.
gel buraya, yaklaş, sokul iyice yanıma, şeklinde önereceğim yoldur. buyur gardaş gel yani zarar gelmez.
bi sorun bakalım "hacı nabıyon?" diye sonra sonra muhabbet açılır tanışırız yakından.
çay, cigara ve samimiyet.
başka yolu yoktur.

gerisi, mföın dediği gibi;

"kelimeler birer varsayım"
twitter gibi ağlarda sözlükçülerin daha güçlü olması için desteklenmesi gerekli diye düşünüyorum. ayrıca sözlükte bu kadar kız olduğunu görünce şaşırmama neden olmuştur. artık yazdıklarımıza biraz daha dikkat etmek gerekli.
can sıkıntısına herkesi takip ettiren yoldur.*
Desteklediğim, katıldığım ve büyüyeceğine kesin gözüyle baktığım oluşumdur.
deneyeceğim.
deniyorum.