bugün

kısa sürecek sesleniştir. "nabıyonuz lan kösnükler adam olun adam" diye haykırıp bitiriyorsun.

kürsü mürsü yok mu koyun şuraya da seslenelim.
ey sözlük ahalisi mevcut olduğun kudret klavyendeki asil tuşlarda mevcuttur.
(bkz: uludağa sesleniş)

maalesef dağ yankı yapıp sesi geri gönderir. ilgililer alınmaz, hiçbir şey değişmez. yoksa değişir mi?
çok içlenmiş yazar seslenişi eksi vermemek için kendimi zor tuttum.
çok kızmış ve üzülmüş yazarın seslenişi.
(bkz: uyumayın lan)
yazarın haklılığını duyurmasıdır. sürekli bilgi içerikli entry giren bir yazarla dalga geçmeye çalışan zeka geriliğine sahip yazarların tutumu sonrasında yazarı soktukları ruh hali ortadadır. ve moderatörler yine nerede acaba başlıkla alakası olmayan entryler varken siz napıyorsunuz?
birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuş şu günlerde sözlük yazarlarınca farklı yerlere çekilip çatlak seslerin çıkmasna vesile olabilecek sesleniştir. bakim, vallahi hem çatlamış, hem detone sesler duyuluyor.

(bkz: neden birkaç gün tatil yapmıyorsun rıza baba)
(bkz: ali nin karnı acıktı)
sesleniş diyip herhangi bir şey söylemeyen yazarın serzenişidir.
kritik zamanda, kaosu daha da arttırabilitesi olan sesleniştir.

(bkz: ece dur allah ını seversen zaten ortalık karışık)
Büyük ihtimalle ses getirmeyecek sesleniştir. Eylem yapmıyorum ama ben bile eksi verdim o derece yani.
uludağ sözlük'e bir sesleniş yapacak olan yazarın konuşmasının ismi vs.

öncelikle eksi oy butonuna gelişine abanacağınızı biliyorum, ama bir insan da sormaz mı aga bu ne diyo?

dinlesen ölecek misin?

modların her daim kafası güzel, hemen git eksi oy butonuna bas, aman git bas, basmazsan hatrım kalır zaten.

şu sözlükte sürekli bir şeyler anlatmaya çalışıyorum, dinleyen yok ya nedir bu be! insanım ben de robot değilim!

sene 2009 şimdi sene 2012 olmuş. bırakın gidin ya valla yemin ederim elimden gelse hepinizi sözlükten atarım, tek başıma yazarım o derece; sinirliyim! bir allah'ın kulu dinlemez mi ya? şu sözlüğe emek vermişim, emek! kaç bin entry eklemişim, siz daha neyin derdindesiniz.

psikolojim bozuldu be! lisede üye olmuştum sırf sözlüğe sevgim yüzünden üniversite tercihlerinde de 16 tercih yapıp uludağ üniversitesine gittim. hangi kafayla yaşadığımı görebiliyor musunuz?

benim de derdim var, dinle ölür müsün? git yine eksi oy butonuna bas, basma demiyorum; ama anla! hıyar ağalığı da yapmayın!

hemen nickımın altına gidin kötüleyin, lan niye şerefsizlik yapıyorsunuz? beni tanıyor musnuz da konuşuyoruzsunuz, işi gücü yok sürekli entry ekliyor yok bilmem ne cart curt

ilgiye muhtaç falan filan.

yürüyün gidin ya, valla sinirliyim.

edit: kafamı bozmayın, yorum yapamasanız zaten öleceksiniz, valla kendimi öldürücem. sinirliyim.

(bkz: uludağ sözlük moderasyonuna uyarı ve talepler)

(bkz: uludağ sözlük ün adalet anlayışı ve moderasyon)
(#13054396) (bkz: lock)

(bkz: 1 şubat 2012 sözlüğe entry girmeme eylemine tepki)