bugün

muhalefet sözlüklerle hergün kavgalı oturumlar oluştururduk. güzel olurdu be sözlük
kendi çıkarlarını milletin çıkarlarının üzerinde tutan olmazdı zannımca. en başta milletvekillerine yapılan gereksiz israflar ortadan kalkardı. arada trollemeye çalışanlar çıksa da ülke şuanki halinden çok daha iyi konumda olurdu. (bkz: yaz kızım iki yüz torba çimento)
milletvekili maaşlarını düşürür, makam arabalarını kaldırırdık. sonra zaten vururlardı bizi.
Uyumazdık en azından. Ama mutlaka abazanlar sayesinde günlük 5-6 cinsel oturum açardık. Beyaz don oturumu açardık. Ve meclisin yarısı sürekli 1.60 boyundaki insanları ülkeden attırmaya çalışırdı.
ilk oturumda, Bira 75 kuruş. 70 lik yeni rakı 5 lira olsun diye önerge verilir ve oy çokluğuyla kabul edilirdi.
ortalığın tozunu attırırdım.
görsel
Aşkolarla mecliste. XD xD..
görsel
Ben uçan tekmeden sorumlu bakan olmak istiyorum.
görsel
Herkesi aseksüel yapardım amk.

bilhassa da kırsal kesimi. Kedi gibi yavruluyorlar.

Edit: zall da meclise girecek mi? Girecekse turuncu koltuk olsun zall. Hepiniz oturursunuz zaaa.

ac dc dinleyen kiz uludağ sözlük meclisi whatsapp grubu açardı.

lookin meclisin ortasında çiçek yetiştirmeye kalkardı.

bloody crescent koltukları, yani zall'ı marker kalemlerle süslemeye başlardı.

sweet lady binanın sağına soluna kendi fotoğrafını asmaya başlardı.
görsel
Harun abiler kendilerini nasıl gizlerdi merak edilen. Travesti kılığında gelirlerdi herhalde.
(bkz: mehmets) solcu yazarlara (bkz: yeni meclise girmiş ergen) derdi.
Valla alırım maaşımı,arada bir gelirim meclise kaldırıp indiririm elimi ondan sonra topuk..
Makam arabası olarak beyaz toros'a binerdim.
Hdpkklılara saldırırdım.
Uludağ sözlük muhtemelen ana muhalefet olurdu.

Ekşicilerin söylemlerine tepki olarak nutella ve limonata atardık.

inciciler muhtemelen ekşicilerin konuşma metinlerine sızar, kürsüden altını şer, incisi ker dedirtir, oaaağğğ ne dedi kürsüden küfür etti ajsjdjxjdjj olurdu

Ayrıca ben incicilerin kürsüde anlatacağı hikayeleri dinler, daa sonra afk olurdum muhtemelen

Mecliste güzel bi bayan yazar olursa bildirimlerini seri artılar, özelden mesaj yoluyla koalisyon yapalım mı tatlı kıs derdim
oturumlar ülkücü yazarlarla hdpli yazarların kavgasıyla açılırdı muhtemelen.
Patlak kız nasıl anlaşılır benzeri soru önergeleriyle sistemi tıkardık.
on numara counter turnuvaları halı saha maçları düzenlerdik şeklinde cevap vermek istediğim hede.

lan toplu halde çıkıp karı kıza laf atardık.

abi düşünsene 550 kişiyiz ya. neler yapılmaz ki.

500 milletvekili de uludağ sözlük yazarlarından seçilse olacaklar.
sözlüğümüzün güzide yazarlarının meclise girmesi halinde yaşanacaklardır.

ben girsem meclis başkanı felan olsam ne güzel olurdu lan,

komikli oturumlar açardım,

birbirimize krem şanti felan püskürtür eğlenirdik.