bugün

bütün masalar olmasına rağmen yardım masası olmaması sözlükte ne kadar bencil egoist pislik olduğunu gözler önüne seriyor.

Neden yardım masası yok lan. Artık var işte.

Arkadaşlar önemli bir mevzu var. istanbul Ümraniye tarafında bir ablamızın kanser hastası eşi var. Çamaşır makineleri bozulmuş, ablamız tek başına ev geçindirdiği için yenisini alamamışlar. kanser hastası abimiz tamir etme ümidiyle makineyi açmış ama toplayamamış.

Facebook'da bir grupta nasıl tamir edebiliriz diye tırım tırım sorarken gördüm kendisini. Ben bursadayım onlar istanbulda.

Yani demek istediğim şu ki istanbulda bir beyaz eşya servisini oraya yönlendirecek arkadaş yok mudur? Ücretini ben karşılayacağım, eğer makine tamiri yüksek fiyat tutuyor veya ölüyse yenisini cebimden alacağım. Tek istediğim durumu organize edebileceğim istanbul'da oturan bir duyarlı arkadaş.
ne kadar güzel bir masadır. sözlük'te olmakan gurur duyduğum anlardan birini yaşatmıştır.

canlı tutmak lazım gelir.
ilk yardım talebim: Nasıl kız yazar düşürebilirim? Teşekkür.

edit: Bence Arçelik müşteri hizmetlerini arasınlar. Konuyu anlatırlarsa Arçelik kesinlikle yardımcı olacaktır. Firmalar bu tür sosyal sorumluluk politikalarına çok önem veriyorlar artık.
Başlığı canlı tutmakla yardımcı olabiliriz ancak. O bölgede bu şahıslara yardımcı olabilecek insanlar çıkana dek gündemde tutmak için. En azından birilerinin dikkatini çekecektir muhakkak.
güncel Önemli Başlıklar