bugün

arap, kürt, ermeni, amerikan ve rumlarlarla kanki olanlara içinde olmaktan gurur duyacağım birlik.
(bkz: c C c)
(bkz: uludağ sözlük türk milliyetçileri derneği)

umarım aramızda görürüz.
içinde olmaktan şeref duyduğum birliktir. türk milliyetçiliği fikri türkiye cumhuriyeti devletini kuran, türk milletini ayakta tutan kutlu bir ülküdür.

--spoiler--
Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle
öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır.
Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım.
Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni
fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar
içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak,
güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek."

mustafa kemal ATATÜRK
--spoiler--
birazdan faşik faşik diye faşikleyen keko ve komoların doluşacağı birliktir.

Gurur duyarız. ümmetçi değil milliyetçiyiz.
içerisinde olmaktan gurur duyduğum birliktir. Ülkesini ve milletinin insanlarını sevenlerin türk halkının birliğini korumak için her daim savunması gerekmektedir.
Güzide sözlüğümüzün türk milliyetçisi yazarlarından oluşan birliktir. Damarlarında asil türk kanı dolaşan herkes bu birliğe dahildir. Hiç kimse ayakları altına alamaz. Mevki ve makamına güvenerek işkembeden sallanacak kadar basit bir şey değildir çünkü. Bugün en sikindirik amerikan filmlerinde bile askerlerini, polislerini, sporcularını kahraman ilan ederek, dalgalanan amerikan bayrağına poz veren coniler, milliyetçiliklerini tüm dünyaya izlettirmişlerdir büyük gururla. Bizde ayaklar altına alınmak isteniyormuş nedense. Laz, çerkez, kürt herkes bu ülkenin vatandaşıdır ve teröristler dışında herkes türk milliyetçileri için kardeştir. Sikerler sizin barış süreci adı altında yaptığınız şovları. Biz hangi kürtle düşman oldukta siz barıştıracaksınız ? Gardımızı düşüremeyeceksiniz. iç ve dış mihrakların inadına yaşasın türk milliyetçiliği, yaşasın yüce türk ulusu!!..