bugün

güzide sözlük yazarlarımızın katılacağı 2011 kardeşliği.bir tutam lord of the rings,bir tutam harry potter kokuyor.evet.

hedef nedir?

cevap: herkesin birbirini twitter'da takip etmeyi sağlamak.

amaç nedir?

cevap: amaç yok.resmen boş iş. ama sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırdım,bu yüzden sözlük yazarlarını takip etmek istiyorum,onlar da beni takip etsin.evet bu, amaç bu.mavi donunuz var mı?

herkes en baştan başlayarak twitter takipçiliğine başlasın.herkes karşılıklı arkadaşlar. koydum nokta belki son...

not: bu iş için twitter'dan para almıyorum.

https://twitter.com/#!/kaysersoze88

http://twitter.com/#!/Simeyat

edit: kız düşürmek için çok şükür mail.ru 'yu kullanıyoruz. twitter'a gerek yok. *
sayısı gittikçe artan kardeşlik. ben gayet hoşnutum. bomboşum, bok gibi param var ve milleti takip etmek istiyorum. evet budur...
kaliteli şeyler yazan ve paylaşan elemanlara sonsuz desteğimi sunacağım güzel kardeşlik olayıdır.

http://twitter.com/#!/egesungur_

(egesungur'dan sonraki alttan çizgiyi de dahil ediverin linke. uludağ onu linke dahil etmemiş. pis uludağ, kaka uludağ..)

buyrun beyler, follow'ları bekliyorum ve şu anda twitter hesaplarını paylaşan diğer kardeşlik üyelerini incelemeye aldım. kayda değer bir eleman görürsem anında follow'u basacağım kendisine.

bu arada, bu işi büyütmek gerek. twitter'cı yazarlar desteklerini esirgemesinler.
(bkz: ulukardeşlik)
bütün ezikleri bir araya toplayan kardeşliktir. herkesin içinde lan takipçim olsun da havam olur düşüncesi var hepsi tipsiz. tüüh kaka.
valla başlığı açarken bu kadar tutacağını sanmazdım.bare kuralları burdan tekrar geçeyim.

twitter kardeşliği kuralları:

7.1-insan olmak ( kayıtsız,şartsız kuralımız)

2-follow edeni etmek,etmeyene sövmek. (içinizden geldiği kadar,nasıl olsa duymayacak,bilmeyecek)

3-karşılık beklemeden follow etme iç güdüsüne sahip olmak. (zor ,geçiniz)

4-tuvalette bile twitter'da yazmak. (ben yazacağım,yakındır)

5-yüzükleri ipe değil de,lastiğe sarıp boyunda taşımak. (filme selam için)

6-diğer tüm kuralları okumak.

7-6.kuralı ise tekrar okumak.
kardeşlik dediler geldik ama bu kardeşlik değil aşiret. kaç kişi followladım bilmiyorum arada burada yazmayanlarda vardı sanırım. *
mükemmel bir oluşumdur daha 10dk içinde kendim gibi anime hastası özellikle narutocu bir arkadaş ve sözlükte yoktur derken kendim gibi latin danslar yapan bir arkadaş buldum ortak özelliklerinizin daha çok örtüştüğü sözlük arkdaşları bulabiliyorsunuz boru mu lan takip edileyim derdi değildir bu kasmayın cool görünmek için follow edin sözlük kardeşlerinizi.
o yüzüğü bize verin diyen adamlardan oluşan kardeşlik.
gece gece bilgisayar trafiğini arttırmış kardeşliktir. alayına ulu ! *.
kardeşlik yıkıldı sanırım. TT'den de düştük. allah sonumuzu hayır eyleye.

Türkiye Çöl Olmasın #ulukardeslik yıkılmasın.

Uslu Bir Çocuk olursanız Belki Bir gün sizlerde #ulu Kardeslik'i Görebilirsiniz.
twitter'daki search kısmına #ulukardeslik yazıp aratırsanız bu hashtag'i tweet'leyen tüm kardeşlik üyelerine ulaşabileceğiniz oluşum. an itibariyle ben de bu hashtag'i tweet'leyerek bu kutsal bağımızı güçlendireceğim. kardeşlik üyeleri sayfamdaki follow butonuna abanırlarsa sevinçten boşalabilirim bile.. bunu benim için yapın kardeşlerim. aramızdaki bağ çok kutsal, bu kutsal bağ kopmamalı, aksine güçlenmelidir!

http://twitter.com/#!/EgeSunguR_

(linkin sonundaki alttan çizgiyi linke sonradan kendiniz dahil ederseniz çok sevinirim kardeşlerim. zall reyiz kodlamada bir hata yapmış sanırım, linklerin sonlarındaki alttan çizgiler linklere dahil olmuyor)
ulu kardeşliği 1 günlüğüne de olsa insanların gözüne sokabilenlerin sayfaları.
özentilik sonucu doğan kardeşlik. bakıyor tabii adamı takip eden binlerce kişi var lan diyor neden benim de bu kadar takipçim olmasın ki? sonra gelip sözlüklerde takipçi arıyor işte. garibim.
twitter jargonunda adı -followback- olan kardeşlik.
--spoiler--
hedef nedir?

cevap: herkesin birbirini twitter'da takip etmeyi sağlamak.

amaç nedir?

cevap: amaç yok.resmen boş iş. ama sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırdım,bu yüzden sözlük yazarlarını takip etmek istiyorum,onlar da beni takip etsin.evet bu, amaç bu.mavi donunuz var mı?
--spoiler--

çok ilginçtir ki bi hedefin ve bi amacın güdülmediği eften püften bi kardeşliktir. hadi yalayın birbirinizi sevgili sözlük yazarları. ahahaha.
asosyal yazarların sosyalleşme çabalarının yarattığı kardeşliktir.
olmayan kardeşliktir. follow edersin. götü kalkar. unfollow edersin laf sokar. sokakta görsen dönüp bakmayacağın tipler twitter da atar tutar olmuş. tek gerçek inci kardeşliğidir. gerisi fasa fisodur.
bir türlü anlam veremediğim kardeşliktir. takipçi sayısı artınca sevinen zavallı gruba has bir durum.
resmi twitter kardeşlik hesabımızı takibe almanızın daha mühim olduğu kardeşlik.
alımların tam hızla sürdüğü kardeşlik.
Güzel bişi bence bu deyip , ortama daldığım kardeşliktir. (bkz: harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı) geldi aklıma nedense.

Neyse efendim , takılalım. Desteklediğim bir oluşum bu.
(bkz: uludağ sözlük taso kardeşliği)
çıkar ilişkisine dayanan kardeşliktir.
öncelikle, güzel bir oluşum.

sonrasında; ulan arkadaşım, sorunlu musun sen ? ben "on bir buçuk saat" çalışıyorum. e normal olarak da gün içinde nete giremiyorum. her dakika bilgisayar başında falan mı beklicez yani amacın ne ? te allam ya. hakkaten sinir oldum.

edit:entrym taşınmış. yazarların twitter kardeşiliği miydi neydi başlık.