bugün

COK GEC KALMISIZ DENILESI VE HAYIFLANDIKCA UZULMEK EYLEMiNi BUNYEYE GARK EYLEYEN HADiSE.
(bkz: 8 temmuz 2006 uludag sozluk tv makinasi zirvesi)
oysa ne guzel eglenecektik okan'dan ayar alacaktık.
(bkz: bu da böyle bi anımız oldu)
(bkz: hayallerde yaşamak)
(#333211)

ben demiştim.. *
okan bayülgen e beslediğimiz gereksiz nefretin açığa çıktığı zirvedir.lakin bir televizyon sunucusunun çağırdığı seyircilere ayar vermektense orta noktayı bulmasının daha muhtemel olduğu;bizim tavrımızın olayların nasıl gelişeceğine dair bir fikir vereceği zirvedir.açıkçası okan bayülgen in sözlüğe laf atacağını sanmıyorum hatta sözlüğümüzün çok güzel fikirlerinden bir bölüm verirsek bizde de yazar olması muhtemel bir şahsiyettir.
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce programın yayınlanıp bittiğini sandığım zirve. daha fol yok yumurta yok.

(bkz: noluyo lan)
baybars'a da ihtiyacımızın olacağı zirvedir.
lakin baybars konuşursa bizim adımıza, hiçbir ayar yemeyeceğimizi ben garanti ediyorum.

(bkz: okan bayülgen)
(bkz: ucbucuk ucbucuk)

(bkz: baybars)
eğer okan bayülgen küfür ederse uludağ sözlük adam dövme teşkilatı olarak faaliyete geçeceğimiz zirvedir.
+1 dedigim zirvedir.eksiden aziz kediyle irbata gecemek gerekebilir *.
"durun olm hemen gaz olmayın. kandırılma yoktur. fakat kesinliği hafta içi kazanacaktır. ama kanımca olacaktır" dediğim zirve.

(bkz: formata uymak için kıçını yırtmak)
kandırıldığımızı düşündüğümüz başlık.

saygılar
+1 dediğim zirvedir.
neden olmasın denilecek zirvedir * * * * *
reklam varsa ben de varımdır.
"x gelirse benim de geleceğim zirvedir" tarzında entrylerin girilmemesini rica ettiğim zirvedir.

saygılar.
17 haziran 2006 günü yapılacak olan programa davetiye ayarlamak üzere olduğumuz zirvedir. kolpa olmayacaktır, sözlüğün reklamı yapılacaktır. katılmak isteyenler pls entry vasıtası ile belirtsinler.

not: cedric söz verdi ayarlayacak 25 tane.
katılırsam şakşağımla geleceğim zirvedir.
"baslik acildiktan sonra bir fikirden nasil donulur" e cok guzel bir ornek olan basliktir. keza tv makinasi zirvesi yapalim derken okan bayulgen e bok atmakla devam etmiş ve beyaz show zirvesi yapalim diyerekten bitmiş bir öneridir.

(bkz: seni seviyorum chosen)